موج جدید تاج در چین خشمگین است ، ممنوعیت ورود به پکن به پکن – چین شاهد هجوم جدید موارد covid-19 در استان هبی ، ممنوعیت حمل و نقل عمومی است

ژانویه 10, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

پکن
موج جدید تاج در چین دوباره حسی ایجاد کرده است. چین که ادعای پیروزی بر تاج دارد ، چند روز زودتر محدودیت های بسیاری از شهرهای خود را لغو کرد. حتی در اولین روز سال جدید میهمانی های بزرگ در بسیاری از شهرهای چین برگزار شد. از جمله این شهرها می توان به شهر ووهان در استان هوبئی اشاره کرد ، جایی که عکس هایی از مهمانی ها وجود دارد که در آن جهان به هرج و مرج تاج سقوط کرده است.

در حال حاضر استان هبی چین به مرکز کانون تاج تبدیل شده است
بار دیگر طی موج جدید Kovid-19 ، بیش از 380 مورد عفونت از پکن پایتخت در قسمت جنوبی استان هبی گزارش شد. مقامات بهداشتی هبی گفتند که 40 مورد جدید صبح روز یکشنبه تأیید شد و پس از آن تعداد کل افراد آلوده به 223 نفر افزایش یافت. در 161 نفر هیچ علامتی از عفونت وجود نداشت.

ممنوعیت ورود مردم از پکن به پکن
چین شامل تعداد افراد آلوده که آلوده بودن آنها تأیید شده است ، اما هیچ علائم قابل مشاهده ای ندارد. موارد جدیدی که به هبی می آیند به دلیل همجواری با پکن ، پایتخت همچنان نگران کننده است. رفت و آمد مردم بین هبی و پکن ممنوع است. کسانی که می خواهند از هبی به پکن بروند باید قبل از ورود مدارک اثبات کار خود را در پایتخت ارائه دهند.

ترافیک عمومی نیز بسته شد
بیشتر موارد در هبی از مرکز استان شیجیازژوانگ است که حدود 260 کیلومتر در جنوب غربی پکن واقع شده است. برخی موارد نیز در شهر شینگتای رخ داده است. میلیون ها نفر در هر دو شهر غربالگری شده اند ، رفت و آمد عمومی و تاکسی ممنوع شده و بیرون رفتن ساکنان به مدت یک هفته ممنوع شده است.

افرادی که از خارج از کشور برمی گردند به تاج آلوده می شوند
کمیسیون ملی بهداشت چین اوایل روز یکشنبه گفت 69 مورد جدید یک روز زودتر رسیده است که 21 مورد از آنها از خارج برگشته اند. چین همچنین متهم است که هنوز اطلاعات واقعی افراد آلوده به کرونا را علنی نکرده است.

[ad_2]