موارد آلرژی واکسن کرونر: موارد واکسن آلرژیک واکسن کرونا ویروس 90٪ در زنان ، شروع تحقیقات ایالات متحده – 90٪ موارد آلرژی واکسن ویروس کرونا در زنان ، شروع تحقیقات ایالات متحده

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • کار بر روی واکسن آغاز شده است. با گذشت زمان ، بروز آلرژی نیز افزایش می یابد.
  • مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده در حال بررسی موارد است
  • همچنین به افرادی که واکنش های آلرژیک دارند توصیه می شود دوز دیگری مصرف نکنند.

واشنگتن
در ایالات متحده ، واکسن Pfizer و Moderna شروع به کار کرد. با گذشت زمان ، موارد آلرژی به واکسن نیز افزایش یافت. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) در حال بررسی موارد است. همچنین به افرادی که واکنش های آلرژیک دارند توصیه می شود که دوزهای دیگر را مصرف نکنند. بر اساس گزارش ها در رسانه های آمریکایی ، CDC اظهار داشت که 28 مورد آنافیلاکسی (واکنش آلرژیک شدید) پس از تجویز واکسن Pfizer رخ داده است.

از طرف دیگر ، واکنشی در انسان پس از تجویز واکسن مدارنا مشاهده شد. طبق آژانس بهداشت عمومی ایالات متحده ، میزان واکنش آلرژیک به ازای هر 1 میلیون نفر واکسینه شده 11.1٪ است. توضیح اینکه میزان واکنش آلرژیک 1.3 در هر میلیون واکسن در مورد آنفلوانزا است. براساس گزارش هفتگی CDC ، بین 14 دسامبر و 23 دسامبر ، 96/18 دوز لاک واکسن Pfizer داده شده است که 21 مورد آنافیلاکسی تشخیص داده شده است.
پزشک سالم 16 روز پس از دریافت واکسن کرونر توسط Pfizer ، همسر واکسن ، درگذشت
طی 15 دقیقه اول تجویز 71٪ واکسن علیه واکنش آلرژیک
در 15 دقیقه اول تزریق واکسن ، در 71٪ از آنها واکنش آلرژیک رخ می دهد. با این حال ، مقامات می گویند واکسن Pfizer با وجود 11 مورد واکنش آلرژیک در هر میلیون ، ایمن خوانده می شود. طبق گزارش USA Today ، 86٪ پاسخ دهندگان در طی 30 دقیقه پس از واکسیناسیون علائم خود را نشان می دهند. واکنش آلرژیک قبلاً در 81٪ افرادی که این واکنشها را دیده اند رخ داده است.
دو روز پس از واکسن کرونر فایزر ، یک زن کارمند بهداشت درگذشت ، پدری خواستار پاسخ شد
آنچه خاص است این است که 90٪ افرادی که واکنش آلرژیک شدید دارند زن هستند. به ما اطلاع دهید که تاکنون واکسن Pfizer و Moderna به 50 نفر در آمریکا تزریق شده است. شانزده روز پس از واکسن ویروس تاج Pfizer ، پزشکی در میامی آمریکا درگذشت. CDC اکنون گفته است که در حال تحقیق درباره مرگ است.

واکسن کرونا ویروس آلرژیک است

90٪ موارد آلرژی به واکسن کرونر در زنان

[ad_2]