مهول چوکسی به پلیس در آنتیگوا آورده شده به دومنیکا می گوید تا با سیاستمدار ارشد هندی مصاحبه کند

ژوئن 7, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • مهول چوکسی در نامه شکایتی که به پلیس آنتیگوا ارسال شده ادعاهای بسیار تکان دهنده ای ارائه داد
  • ادعای مهول – آدم ربایی برای گفتگو با یک رهبر بزرگ هند انجام شد
  • ماموران هندی و دوست دختر وی متهم به دست داشتن در آدم ربایی شدند

گل رز / دهلی نو
فروشنده الماس فراری Mehul Choxi در نامه شکایتی خود به پلیس آنتیگوا چندین درخواست پر شور ارائه داد. وی گفت که وی برای گفتگو با یک رهبر بسیار با نفوذ هند از آنتیگوا به دومنیکا ربوده شده است. با این حال وی به پلیس نام این رهبر بزرگ هند را نگفت. مهول ادعا می کند که دوست دختر او باربارا جاباریکا در ربودن وی نقش اساسی داشته است. به گفته مهول ، این شامل افرادی است که ادعا می کنند افسر پلیس در تیگوآ هستند و افرادی که شبیه هندی هستند.

پلیس آنتیگوا در حال تحقیقات است
چوکسی در حال حاضر پس از ناپدید شدن مرموز خود از آنتیگوا و باربودا در دومنیکا به سر می برد. گاستون براون نخست وزیر آنتیگوا گفت که پلیس پس از دریافت شکایتی از چوکسی تحقیقات را آغاز کرده است. چوکسی در شکایت خود به نیروی پلیس سلطنتی در آنتیگوا و باربودا ، جاباریکا ، ناریندر سینگ و گورمیت سینگ را به عنوان متهمان معرفی کرد.

دوست دختر Mehul Choxi: وكیل Mehul Choxi می گوید: ما در دور اول نبرد دادگاه پیروز شدیم
چوکسی عوامل هندی را به آدم ربایی متهم می کند
چوکسی ادعا می کند که طی یک سال گذشته با جاباریکا دوست بوده و از نزدیک در آدم ربایی وی نقش داشته است. طبق این شکایت ، وی توسط افرادی که ادعا می کنند پلیس آنتیگوا هستند و مزدورانی که شبیه هندی ها هستند ربوده شد. چوکسی که مخفی شده است ، در هند با یک کلاهبرداری شامل 13،500 روپیه در تاج های بانکی تحت تعقیب است و در یک بیمارستان دوستی در دومنیکا ، چین نگهداری می شود.

تی شرت آبی ، نیم شلوار … احتیاط فراری در دادگاه در دومنیکا با صندلی چرخدار ظاهر شد
اظهارات چوکسی – دوستی با تماس تلفنی با او در خانه فریب داد
چوکسی ادعا می کند که جاباریکا روبروی مجتمع آپارتمانی خود در بندر جولی زندگی می کرد و با کارمندان خود دوست شده و همچنین با او به پیاده روی منظم (چوکسی) می پرداخت. چوکسی گفت که در 23 مه 2021 ، جاباریکا از او خواست که به خانه اش بیاید ، و از برنامه معمول خود برای جلسات در ملا عام دور شد.

شرط بندی جدید Mehul Choxi ، به پلیس گفت – من مورد ضرب و شتم قرار گرفتم ، گفتم دست “دوست دختر” در آدم ربایی
8-10 نفر وارد خانه زن شدند
چوکسی ادعا می کند وقتی به خانه اش رفت ، از او خواست که در خانه بماند زیرا او می خواست قبل از بیرون رفتن الکل خود را تمام کند. 8-10 مرد نیرومند وارد عمل شدند و او را مورد ضرب و شتم قرار دادند و کیف پول ، ساعت رولکس ، تلفن همراه او را گرفتند. سپس دستبند و چشم بند بستند.

آدم ربایانی که با ویلچر بیرون آورده شده اند
طبق شکایت چوکسی ، به او گفته شده است که اگر بخواهد اعتراض کند ، پرونده انسداد عدالت علیه او ثبت می شود. او ادعا می کند که او را به صندلی چرخدار بیهوش بسته و از خانه جباریکا بیرون آورده اند.

Mechal Choxi

Mechal Choxi

[ad_2]