مهماندار هواپیمایی پاکستان: مهماندار هواپیمایی پاکستان گم شده در کانادا: مهماندار هواپیمایی پاکستان گم شده است

فوریه 1, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

اسلام آباد
خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) که پس از توقیف هواپیما در مالزی کباب شد ، دوباره شکست خورد. یک مهماندار هواپیمای PIA در کانادا ناپدید شد. با استناد به منابع ، گزارش داون نیوز گفت که مهماندار هواپیما پس از نشستن هواپیمای PIA PK-797 در تورنتو در روز دوشنبه مفقود شده است.

تحقیق در مورد این بخش آغاز شده است
منابع می گویند که “این مورد توسط مدیر ایستگاه PIA در کانادا گزارش شده است که بعداً بدون اطلاع مافوق خود ، عدم حضور مهماندار را به مقامات فرودگاه اطلاع داد. در پاسخ ، مدیریت PIA تحقیق درباره این حادثه را آغاز کرده و مهاجرت کانادایی را در مورد ناپدید شدن ادعای مهماندار هواپیما آگاه کرده است.

او از فرودگاه فرار کرد
براساس گزارش Geo News ، منابع می گویند که مهماندار هواپیما برای گرفتن تابعیت کانادا از فرودگاه فرار کرده است. همین دو روز پیش ، یک کارمند PIA که در هواپیما کار می کرد در کانادا ناپدید شد. بگذارید به شما بگویم که خطوط هوایی بین المللی پاکستان در مالزی پس از یک مزاحمت بزرگ ، 7 میلیون دلار به یک ایرلاین ایرلندی پرداخت کرد. هواپیمای PIA پس از اختلاف در مورد میزان اجاره در مالزی توقیف شد.

پاکستان 7 میلیون دلار پرداخت کرد
World TV گزارش داد ، PIA به قاضی دادگاه عالی لندن گفت كه در مورد پرونده دو هواپیمای استخدام شده توسط AirCap مستقر در دوبلین ، حدود 7 میلیون دلار به Peregrine Aviation Charlie Ltd پرداخت كرده است. این خبر می گوید که وکلای PIA و هواپیمایی روز جمعه از دادگاه خواسته اند تا تاریخ بعدی را برای رسیدگی به این پرونده تعیین کند.

[ad_2]