ممنوعیت سفر در سرخپوستان کویت: پس از عربستان سعودی ، کویت به مدت 2 هفته ورود خارجی ها از جمله هندی ها را متوقف می کند – کویت پس از ممنوعیت عربستان سعودی اکنون شوکه شده است

فوریه 4, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • کویت در تلاش است تا از گسترش Kovid-19 جلوگیری کند
  • بر این اساس ، وی ورود خارجیان را برای مدت دو هفته به حالت تعلیق در می آورد.
  • سخنگوی دولت تارک پس از جلسه دولت کویت این خبر را اعلام کرد

شهر کویت
کویت تلاش های جدیدی برای جلوگیری از گسترش Kovid-19 انجام می دهد ، که مانع ورود ساکنان کشورهای دیگر به کشور برای مدت دو هفته می شود. سخنگوی رسمی این را اینجا اعلام کرد. براساس گزارش شین هوا ، چهارشنبه شب پس از جلسه ای با دولت کویت ، طارق المجیرم سخنگوی دولت این خبر را اعلام کرد. حدود 9000 تا 60،000 هندی در کویت زندگی می کنند. اعتقاد بر این است که این ممنوعیت سفر بر آنها تأثیر می گذارد.

این جلسه برای بحث در مورد وضعیت بهداشت عمومی و تحولات اخیر برگزار شد. تحریم دو هفته ای از 7 فوریه آغاز می شود. بعلاوه ، دولت تصمیم گرفت کلیه فعالیتهای تجاری را از ساعت 8 تا 5 صبح به حالت تعلیق درآورد. وی گفت این دوره زمانی به جز برای شرکت های دارویی و فروشگاه های مواد غذایی قابل استفاده است.
حمله عربستان سعودی به هند و پاکستان ، ممنوعیت سفر خارجی ها
وی گفت که هم اکنون کلیه فعالیتها در باشگاههای ورزشی ، سالنهای ورزشی ، سالنها و آبگرم نیز به حالت تعلیق در می آید. وی گفت در این مدت کلیه فعالیتهای تعطیلات از جمله روز ملی ممنوع خواهد بود. وزارت بهداشت گفت که تعداد موارد تاج در کویت به 167،410 رسیده است در حالیکه 961 نفر در اینجا به دلیل همه گیری درگذشتند.

عربستان سعودی ضربه بزرگی به 20 کشور وارد کرده است
پیش از این ، عربستان سعودی ضربه بزرگی به 20 کشور از جمله هند و پاکستان وارد کرد. دولت سعودی روز سه شنبه افراد را از آن کشورها ممنوع کرد. عربستان سعودی این منع کنترل ویروس تاج را اعمال کرده است. با این حال ، این ممنوعیت سفر دیپلمات ها ، اتباع سعودی ، پزشکان و خانواده های آنها را معاف می کند. این ممنوعیت عربستان می تواند بسیاری از هندی های شاغل در عربستان را تحت تأثیر قرار دهد.

دولت عربستان گفت این ممنوعیت کوتاه مدت است و ممنوعیت سفر از ساعت 9 شب چهارشنبه شب اعمال می شود. این محدودیت شامل مصر ، امارات ، لبنان ، آلمان ، انگلیس ، ایرلند ، ایتالیا ، ایالات متحده و سایر کشورها است. در این ممنوعیت سفر آمده است که دولت سعودی تلاش خواهد کرد تا زنجیره های تأمین با این کشورها را حفظ کند و کشتی ها به حرکت خود ادامه دهند.

[ad_2]