ممنوعیت سفر از عربستان سعودی به هند: عربستان سعودی ورود از 20 کشور از جمله هند و پاکستان را متوقف می کند – اعتصاب عربستان به هند و پاکستان ، ممنوعیت سفر خارجی ها

فوریه 3, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • عربستان سعودی ضربه بزرگی به 20 کشور از جمله هند و پاکستان وارد کرده است
  • عربستان سعودی روز سه شنبه ورود افراد به این کشورها را ممنوع کرد
  • عربستان سعودی این ممنوعیت را برای غلبه بر ویروس تاج اعمال کرده است

ریاض
عربستان سعودی ضربه بزرگی به 20 کشور از جمله هند و پاکستان وارد کرده است. دولت سعودی روز سه شنبه مردم را از آن کشورها ممنوع کرد. عربستان سعودی این منع کنترل ویروس تاج را اعمال کرده است. با این حال ، ممنوعیت سفر دیپلمات ها ، اتباع سعودی ، پزشکان و خانواده های آنها را آزاد کرد. این ممنوعیت عربستان می تواند بسیاری از هندی های شاغل در عربستان را تحت تأثیر قرار دهد.

دولت سعودی گفت این ممنوعیت کوتاه مدت است و ممنوعیت سفر از ساعت 9 شب چهارشنبه شب اعمال می شود. این محدودیت شامل مصر ، امارات ، لبنان ، آلمان ، انگلیس ، ایرلند ، ایتالیا ، ایالات متحده و سایر کشورها است. در این ممنوعیت سفر آمده است که دولت سعودی تلاش خواهد کرد تا زنجیره های تأمین با این کشورها را حفظ کند و کشتی ها به حرکت خود ادامه دهند.

عربستان سعودی مردم را از پاکستان ممنوع می کند
دولت عربستان سعودی گفته است که شهروندان ، دیپلمات ها و کارکنان بهداشتی این کشور و خانواده های آنها حق ورود از این کشورها را دارند ، اما باید قوانین وزارت بهداشت را دنبال کنند. از سوی دیگر ، خطوط هوایی بین المللی پاکستان گزارش داد که مقامات سعودی ورود افراد از پاکستان را از سه شنبه شب ممنوع کرده اند.

عربستان سعودی محدودیت های سفر را در زمانی وضع کرد که توفیق الربیعه ، وزیر بهداشت سعودی روز یکشنبه هشدار داد در صورت عدم رعایت محدودیت های بهداشتی ، محدودیت های جدیدی ممکن است برای ویروس کرونا اعمال شود. توضیح اینکه میلیون ها نفر از هند و پاکستان در عربستان سعودی کار می کنند. این آخرین ممنوعیت می تواند بر آنها تأثیر بگذارد.

[ad_2]