ممنوعیت دونالد ترامپ موجه اما خطرناک است: رئیس توییتر جک دورسی – ممنوع در دستگیره توییتر ترامپ “توجیه” اما “خطرناک” جک دورسی

ژانویه 14, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نیویورک
مدیر عامل شرکت جک دورسی برای اولین بار سکوت را در مورد تصمیم این شرکت مبنی بر ممنوعیت حساب توییتر دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای همیشه شکست. او از این شرکت دفاع کرد و گفت که ممنوعیت خرید وانت تصمیم درست است. او گفت به همین دلیل ما باید این کار را انجام دهیم ، من خیلی احساس خوبی ندارم یا از این بابت افتخار می کنم.

دورسی تصمیمی خطرناک گفت
روز چهارشنبه در پی توئیت های این شرکت ، مدیر اجرایی توییتر ، جک دورسی ، گفت که این یک سنت خطرناک است و نشان داد که این شرکت نتوانسته است ارتباط سالم و تمیز را در سیستم عامل خود ارتقا دهد. توییتر روز جمعه گفت ترامپ به دلیل تهدید به خشونت و تحریک به طور قطعی از توییتر حذف شده است.

توییتر پس از حمله به پارلمان آمریکا حساب ترامپ را ممنوع کرد
شایان ذکر است که پیش از این چهار غیرنظامی و یک افسر پلیس در حمله طرفداران ترامپ علیه مجلس نمایندگان آمریکا کشته شدند. پس از آنکه رئیس جمهور ترامپ در تاریخ 20 ژانویه در توئیتر اعلام کرد جو بایدن در مراسم تحلیف شرکت نکرده است ، شرکت رسانه ای کالیفرنیا اقدامی بی سابقه انجام داد و سرانجام دسته خود را بست.

افتخار نمی کنم به بانه: دورسی
دورسی گفت من خیلی احساس خوبی ندارم یا به ممنوعیت دستگیره توییتر یا آنچه که انجام می دهد افتخار می کنم RealDonaldTrump (realdonaldtrump @). ما پس از هشدار واضح این اقدام را انجام دادیم. ما این تصمیم را براساس اطلاعات مربوط به تهدیدات امنیتی فیزیکی در توییتر یا خارج از آن گرفته ایم.

این راه حل مناسب برای توییتر است
ایا درست بود؟ “او گفت ،” من فکر می کنم این تصمیم صحیحی برای توییتر بود. ” ما با وضعیتی بی سابقه روبرو شدیم و روی ایمنی انسان تمرکز کردیم. با توجه به اظهارنظر / اظهارنظر آنلاین مبنی بر اینکه ممکن است در زندگی عادی ضرری داشته باشد ، در بالا اثبات شده است که مهمترین سیاست ما است.

جک دورسی 01

مدیر عامل توییتر جک دورسی

[ad_2]