ملکه زیبایی میانمار ، هته هتت ، علیه حکومت نظامی سلاح به دست گرفت: ملکه زیبایی علیه کودتای میانمار “یاغی” شد ، مسلسل بلند کرد

می 14, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

“من آماده ام که جانم را نیز فدا کنم”

اکنون تارا تیت تیت نیز علیه ارتش کشورش اسلحه برداشته است. آنها گفتند تا جایی که می توانند به جنگ ادامه خواهند داد. آنها حتی علاقه ای به زندگی ندارند. او می نویسد: “زمان جنگ بازگشت. خواه اسلحه ، خودکار ، صفحه کلید در دست داشته باشید یا به جنبش طرفدار دموکراسی پول اهدا کنید. همه باید تلاش خود را برای موفقیت ادامه دهند. وی گفت: “تا جایی که بتوانم مبارزه را ادامه خواهم داد. من آماده ام تا همه چیز را کنار بگذارم. من حاضرم جانم را نیز فدا کنم. با این حال ، تارا تیت تیت پس از آن اطلاعات زیادی ارائه نداد. اعتقاد بر این است که پس از فراخوان وی ، بسیاری از افراد می توانند به گروه های محلی در جنگ با ارتش بپیوندند. تارا تیت تیت هشت سال پیش با شکست دادن یکی از 60 شرکت کننده ، این عنوان را کسب کرد. وی در حال حاضر در حال تمرین ژیمناستیک است.

تاکنون حداقل 782 نفر در میانمار کشته شده اند.

-782-

تارا تیت می نویسد: “انقلاب مانند سیبی نیست که وقتی آماده شود می افتد.” او گفت ما باید پیروز شویم. بگذارید به شما بگویم که در میانمار اوضاع جنگ داخلی وجود داشت. طبق اعلام سازمان ملل ، تا تاریخ 10 ماه مه حداقل 782 نفر کشته شده اند. نیروهای امنیتی میانمار دائماً مردم خود را می کشند. سرکوب وحشیانه نظامی میانمار با وجود نگرانی های جهانی همچنان ادامه دارد. هزاران نفر در میان این اوضاع جنگ مانند میانمار به تایلند و بنگلادش همسایه گریخته اند. رئیس جنتای نظامی در میانمار سرنگونی کودتای نظامی را با سرنگونی دولت منتخب آنگ سان سوچی توجیه کرد. رئیس جنتی گفت ارتش به هر قیمتی اعتراضات را تحمل نخواهد کرد.

در زندان آنگ سانگ سو ، ارتش در میانمار چه می خواهد؟

آنگ سانگ سوچی رهبر ارشد این کشور پس از کودتای نظامی در میانمار دستگیر شد. فرمانده ارشد نظامی میانمار ، سرلشکر مین آنگ لینگ ، در این کشور قدرت را در دست دارد. ژنرال مین در آستانه بازنشستگی است و تحلیلگران معتقدند وی می تواند یک سال بعد در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شود. ارتش کودتا را توجیه کرد و گفت دولت به اتهام تقلب در انتخابات عمل نکرده است. پس از احیای نظامی در میانمار ، در مجاورت شمال شرقی هند ، تمام پیشرفت دولت هند همچنان هوشیار است. هند می تواند با آنگ سانگ سوچی طرف شود یا به مصاف آنها برود. در اکتبر سال گذشته ، وزیر خارجه هند ، هارشا شرانگالا و رئیس ستاد ارتش ، م.م ناروانه قبل از کودتای نظامی در میانمار از میانمار بازدید کردند.

[ad_2]