ملانیا سکوت خود را در برابر حمله حامیان ترامپ به پارلمان آمریکا شکست ، گفت من ناامید و آسیب دیده ام – ملانیا از خشونت طرفداران ترامپ در ساختمان پارلمان “ناامید” است

ژانویه 11, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

ویلمینگتون
ملانیا ترامپ برای اولین بار سکوت حمله طرفداران دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به پارلمان آمریکا را شکسته است. وی گفت که از خشونت مهلکی که هفته گذشته توسط طرفداران شوهرش انجام شد ، ناامید و آسیب دیده است. در این مدت ملانیا همچنین خطاب به مردم گفت که آنها از این حادثه غم انگیز برای کارهای ناشایست برای من ، حملات شخصی ناخواسته و ادعاهای دروغ و گمراه کننده استفاده کردند. وی در مورد نقش خود در تحریک همسر یا طرفدارانش برای بازدید از مجتمع پارلمانی توضیحی نداد.

طرفداران ترامپ به پارلمان آمریکا حمله کرده اند
عصبانیت از شکست انتخاباتی ترامپ و تحریک خود رئیس جمهور ، گروهی خشن از طرفداران وی روز چهارشنبه به مجموعه کاپیتول حمله کردند و روند تأیید پیروزی جو بایدن دموکرات را تا حدودی مختل کردند. . پنج روز پس از حادثه ، اولین اظهار نظر عمومی از سوی بانوی اول انجام شد.

“من از آنچه در هفته گذشته اتفاق افتاده ناامید و آسیب دیده ام.”
وی در یک پست وبلاگ کاخ سفید گفت که من از اتفاقات هفته گذشته ناامید و آسیب دیده ام. در پس زمینه این حادثه دلخراش ، این واقعیت شرم آور را دیدم که برخی افراد معتقد بودند مربوط به دستور کار هستند ، شایعات ناشایست ، حملات شخصی ناخواسته و ادعاهای دروغین و گمراه کننده علیه من بودند. “ملانیا اشاره ای به منظور خود نکرد.

“زمان بهبود زخم های شهروندان کشور است”
هفته گذشته ، استفانی وینستون ولکوف ، دوست دختر سابق ملانیا و دستیار سابق کاخ سفید ، سرمقاله ای نوشت که بانوی اول را به دست داشتن در ویرانی های آمریکا متهم کرد. بانوی اول آمریکا در بیانیه ای که روز دوشنبه نوشت ، گفت كه وقت آن است كه زخم های كشور و شهروندان آن را به طور كامل ترمیم كنیم. نباید از آن برای منافع شخصی استفاده شود.

ملانیا خشونت در پارلمان را محکوم کرد
وی گفت ملت ما باید بر راههای متمدنانه غلبه کند. در مورد این مسئله سو m برداشت نکنید ، من کاملا خشونت در مجلس ملت ما را محکوم می کنم. خشونت هرگز قابل قبول نیست. وی با بیان اینکه ایدئولوژی های مختلف سیاسی نباید ریشه پرخاشگری یا بی رحمی باشد ، مردم را به جلوگیری از خشونت و شناسایی افراد با رنگ آنها فراخواند.

[ad_2]