مطالعه فلج موش: دستیابی به موفقیت در مطالعات فلج وقتی موشها بعد از دو هفته راه می روند: موشهای فلج بعد از دو هفته درمان راه می روند

ژانویه 23, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • دانشمندان در تحقیق موفق شده اند
  • موشهای فلج بعد از دو هفته شروع به راه رفتن می کنند
  • پروتئین های لازم شروع به تولید کردند
  • مطالعات انسانی قبل از آزمون انجام می شود

برلین
دانشمندان در زمینه تحقیق به موفقیت های بزرگی دست یافته اند. دانشمندانی که بدنبال فلج ، فلج هستند ، تأثیر مثبتی بر روی موش ها پیدا کرده اند. این امیدواری حدود 54 میلیون نفری را که از فلج در سراسر جهان رنج می برند افزایش داده است. محققان دانشگاه Rüer Böckm در آلمان با کمک پروتئین های نخاع موش آسیب دیده رگ را ترمیم کردند. پاهای عقبی این موش ها دیگر راه نرفته بودند ، اما در طی دو تا سه هفته درمان آنها راه رفتن را شروع کردند.

در انتظار محاکمه بر روی انسان ها
این تیم سلول های عصبی را در قشر حسی حرکتی القا کرده و به این ترتیب hyper-interleukin-6 ایجاد می شود. برای انجام این کار ، یک ویروس اصلاح شده ژنتیکی تزریق می شود که حاوی طرحی برای ایجاد پروتئین در سلول های عصبی خاص است. محققان اکنون در تلاشند ببینند که آیا hyper-interleukin-6 در چندین هفته از آسیب دیدگی اثر مثبتی بر موش دارد. با کمک آن می فهمید که آیا برای آزمایش های انسانی آماده است.

من در حال تماشای یک فیلم هستم-

فلج چگونه تحت تأثیر قرار می گیرد؟
این پروتئین ها در برابر آسیب نخاع کار می کنند. آسیب آکسونهایی را که سیگنالها را از پوست و عضلات به مغز می رسانند ، بدتر می کند. هنگامی که آنها کار نمی کنند ، پیام نیز متوقف می شود. اگر این الیاف بعد از آسیب خوب نشوند ، بیمار فلج می شود. محققان می گویند این پروتئین نه تنها سلول عصبی را شروع می کند بلکه به مغز نیز می رود.

چگونه می توانید آن را درمان کرد؟
این ویروس ها برای ژن درمانی نیز آماده شده اند. این پروتئین هایی تولید می کند که می توانند سلول های عصبی موسوم به موتورونورون را هدایت کنند. این سلول ها به سلول های عصبی دیگری که برای حرکت مورد نیاز هستند متصل هستند. این پروتئین ها به اینجا منتقل می شوند. متخصص تغذیه فیشر گزارش داد که درمان ژن درمانی برخی سلولهای عصبی باعث بازسازی آکسونها در قسمتهای مختلف مغز در سلولهای عصبی و سلولهای عصبی حرکتی نخاع می شود. قبل از آن ، موجودات زنده بعد از دو تا سه هفته شروع به حرکت می کنند.

[ad_2]