مشکلات نخست وزیر نتانیاهو بار دیگر افزایش خواهد یافت ، جلسه رسیدگی به پرونده فساد در ماه فوریه آغاز می شود – جلسه رسیدگی در ماه فوریه در پرونده فساد علیه نتانیاهو از سر گرفته شد

ژانویه 11, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

اورشلیم
جلسه رسیدگی به پرونده فساد اقتصادی علیه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل پس از از سرگیری تاخیر در جلسه دادرسی به دلیل تحریم ها علیه اپیدمی کوید -19 ، در ماه فوریه از سر گرفته می شود. دادگاه منطقه اورشلیم تصمیم گرفت که پرونده را در 8 فوریه مجدداً آغاز کند. نتانیاهو احتمالاً برای دادرسی در دادگاه حاضر می شود.

تأخیر در ابتدای شنوایی به دلیل تاج
قرار بود دادگاه این هفته ادامه یابد. نتانیاهو به گرفتن رشوه ، کلاهبرداری و نقض اعتماد متهم شده است. با این حال ، وی این ادعاها را تکذیب کرد و گفت که وی قربانی فریب رسانه های خصمانه ، نیروی انتظامی و قوه قضائیه شده است. قفل برای سومین بار در اسرائیل اعمال می شود. بنابراین ، اقدامات شدید فقط در هفته گذشته انجام شد و بنابراین تاخیر در از سرگیری دادرسی وجود داشت.

اعتراضات علیه نتانیاهو در اسرائیل
قابل ذکر است که نتانیاهو به رشوه خواری ، کلاهبرداری و نقض اعتماد متهم شده است. با این حال ، وی این ادعاها را تکذیب کرد و گفت که وی قربانی مبارزات علیه رسانه ها ، مقامات انتظامی و قضایی شده است. در ماههای اخیر ، نتانیاهو با اعتراضات هفتگی علیه نحوه برخورد دولت خود با اپیدمی ویروس کرونا مواجه شده است.

اسرائیل سریعترین واکسن در جهان است
اسرائیل یکی از سریعترین کشورهای واکسینه شده covid-19 در جهان است ، اما تعداد افراد آلوده به سرعت در حال رشد است. با توجه به این امر ، دستور تعطیلی بیشتر مدارس و شرکت ها از روز جمعه صادر شده است. از مردم خواسته می شود کارهای اساسی را رها کنند و یک کیلومتر از خانه دور باشند. اجتماع مردم در مکان های عمومی ممنوع است و خدمات حمل و نقل عمومی محدود است.

[ad_2]