مشاهدات بشقاب پرنده ها: هاوایی مشاهدات بشقاب پرنده ها: پروازهایی که در هاوایی مشاهده می شوند

ژانویه 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • اخبار مشاهده بشقاب پرنده ها در هوای آمریکا
  • جسم آبی از آسمان عبور کرد
  • سپس او به دریا افتاد ، جلوی دوربین فیلمبرداری شد
  • فدراسیون هواپیمایی چیزی در رادار دریافت نکرد

اثیری
کمی قبل از پایان سال 2020 ، یک معما ایجاد شد. هفته گذشته “آسمان هوایی” در آسمان ایالات متحده بود. این شی blue آبی توسط افراد زیادی دیده شد که بعداً به اقیانوس سقوط کردند. ناظران بلافاصله اطلاعاتی در مورد شماره اضطراری ارائه دادند. در همان زمان ، دولت می گوید در این مدت هیچ هواپیمایی منطقه را ترک نکرده است.

خیلی جاها دیده می شود
در این ویدئو که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است ، مردم از دیدن چیزی در آسمان پرواز می کنند متعجب می شوند. از جاهای مختلف دیده می شد. مردم به رسانه های محلی گفتند که سایت با سرعت بالایی در حال حرکت است. برخی از افراد به ظاهر نور آبی و همچنین نور سفید اشاره کردند. طبق گزارشی از هاوایی نیوز نو ، طبق ادار Police پلیس هونولولو ، آنها هیچ اطلاعاتی در این باره دریافت نکرده اند.

https://www.youtube.com/watch؟v=U19MCY5npZY

در همین حال ، یان گرگور ، سخنگوی اداره هواپیمایی فدرال (FAA) گفت پلیس شب 29 دسامبر از سقوط خبر داده است ، اما هیچ هواپیمایی از رادار ناپدید نشده و چنین گزارشی ثبت نشده است.


گذشته ای بیگانه؟
آنچه خاص است این است که این گزارشات از هاوایی در حالی منتشر شد که استاد دانشگاه هاروارد نه تنها ادعای وجود بیگانگان را داشت ، بلکه گفت که آنها از حدود سه سال پیش از نزدیک به ما گذشته اند. پروفسور Avi Loeb می گوید که سنگ فضایی Oumuamua ، که در 19 اکتبر 2017 دیده می شود ، در واقع شاهدی بر زندگی فرازمینی است. توسط تلسکوپ PAN-STARRS1 در دانشگاه هاوایی مشاهده شد.

[ad_2]