مرگ پرندگان دسته جمعی آمریکا: بیماری های مرموز پرندگان مهاجر دسته جمعی در ایالات متحده می میرند

جولای 13, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • هزاران پرنده مانند Tilier ، Neelkanth به دلیل یک بیماری مرموز در آمریکا می میرند.
  • دانشمندان به نوعی به شکل اپیدمی پرندگان گرفته شده ، از این ترس هراس دارند
  • شرایط این است که چشم بسیاری از پرندگان پوسته پوسته شده است ، تورم در صورت وجود دارد ، بسیاری از آنها نمی توانند پرواز کنند.

واشنگتن
هزاران پرنده مانند Tilier ، Neelkanth به دلیل یک بیماری مرموز در مناطق شرقی و جنوبی آمریکا می میرند. به تعبیری به شکل اپیدمی پرندگان است. اکنون دانشمندان وحشی از ترس هر حادثه ناخوشایندی در تلاشند تا علل این بیماری را پیدا کنند. شرایط این است که چشم بسیاری از پرندگان پوسته پوسته شده است. صورت او متورم است و بسیاری نمی توانند پرواز کنند.

حیات وحش اولین بار پرندگان بیمار و مرده را از واشنگتن ، ویرجینیا ، مریلند و ویرجینیای غربی در ایالات متحده در ماه مه گزارش داد. طبق USGS ، تاکنون هیچ دلیل دقیقی برای مرگ پرندگان پیدا نشده است. زیست شناسان می ترسند که صدها هزار پرنده به دلیل کمبود غذا در نیومکزیکو تلف شده باشند. این پرندگان از مکانی به مکان دیگر نقل مکان کردند.

لاشه پرندگان برای معاینه ارسال می شود
در کنتاکی ، بخش حیات وحش از مردم می پرسد آیا پرندگان بیمار یا مرده را دیده اند؟ وی گفت که علاوه بر تیلیار و نلکانت ، پرندگان گونه های دیگر نیز تلف شده اند. لاشه چندین پرنده برای معاینه ارسال شد. در اوهایو ، مرکز حیات وحش در فیس بوک اعتراف کرد که بسیاری از پرندگان با چشم خود مشکل دارند. وی گفت در تلاش است تا علت بیماری را دریابد.

USGS گفت كه جمع شدن و استحمام با پرندگان می تواند بیماری را از یكی به بیماری دیگر منتقل كند. وی از مردم خواست تا زمانی که شمار تلفات متوقف نشود به پرندگان غذا ندهند. وی گفت: مردم باید از دست زدن به پرندگان خودداری کنند. پیش از این CDC ایالات متحده هشدار داده بود که بیماری مربوط به پرندگان به بسیاری از ایالت ها سرایت کرده است. هشت نفر در این جان دادند.

[ad_2]