مرگ زنده: مرد روسی در حال نوشیدن ودکا در Livestream Youtube درگذشت: مرگ مردی که در YouTube YouTube ودکا می نوشد

فوریه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

مسکو
یک حادثه تکان دهنده در روسیه رخ داد. در اینجا یک مرد 60 ساله با نوشیدن 1.5 لیتر ودکا درگذشت. مرد این ودکا را به صورت زنده نوشید و زندگی خود را از نظر دید از دست داد. رسانه های محلی ادعا می کنند شخصی به نام “پدربزرگ” توسط یوتیوب به چالش کشیده شد و همچنین در ازای آن پیشنهاد پول داد.

افرادی که مرگ آنها را تماشا می کنند
این حادثه در اسمولنسک ، غرب روسیه رخ داد ، جایی که نیروهای امنیتی در حال بررسی این حادثه هستند. گفته می شود که یوری دوشچکین برای نوشیدن شراب زنده یا خوردن یک سس تند توسط این YouTuber به چالش کشیده شده است. گفته می شود وی در حالی که 1.5 لیتر ودکا می نوشید ، درگذشت. سایت خبری روسی “ریادووکا” به نقل از ایندیپندنت نوشت که تمام این حادثه به صورت زنده ادامه دارد و دارشاک در حال تماشای مرگ یوری است.

یک روند شوم در اینترنت
این حادثه همچنین بخشی از یک روند خطرناک در اینترنت در نظر گرفته می شود ، جایی که مردم “جریان ترش” ایجاد می کنند ، همچنین به عنوان “جریان زباله” شناخته می شود. در همان زمان ، از مردم خواسته می شود بدلکاری های خطرناک یا بی ادبانه انجام دهند. به افرادی که آنها را اجرا می کنند پول پیشنهاد می شود ، در حالی که تعداد زیادی از افراد آنلاین مخاطبان او می شوند. الکسی پوشکوف ، سناتور روسی خواستار ممنوعیت خشونت در زندگی شده است. الکسی رئیس کمیسیون سیاست اطلاعات شورای فدراسیون است.

غیرقانونی اعلام خواهد شد
وی با محكوم كردن این حادثه گفت كه جلسه شورایی در 11 فوریه برگزار خواهد شد تا روند غیرقانونی اعلام شود. وی در توییتر خود نوشت: “یک مرد بی خانمان در جریان جریان Thrash فوت کرد ، مورد آزار و اذیت ، ضرب و شتم قرار گرفت و برای مشاهده او به وبلاگ نویس در اینترنت پرداخت شد. آیا کسی لازم است توضیح دهد که برای ممنوع کردن پخش Thrash Stream چیست؟ می فهمیم. ‘

[ad_2]