مرگ بر اثر ویروس کرونا در چین: مرگ بر اثر ویروس کرونا در چین پس از هشت ماه: مرگ پس از هشت ماه بر اثر ویروس کرونا در چین

ژانویه 14, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • اولین مرگ در هشت ماه گذشته به دلیل ویروس کرونا در چین
  • بیشترین تعداد موارد در یک روز پس از 5 مارس ثبت شده است.
  • موارد کمتر از قبل است ، اما وضعیت همچنان جدی است
  • قفل در بسیاری از استان ها ، مردم را به ماندن در خانه ترغیب می کند

هبی
چین اولین قربانی اپیدمی ویروس کرونا شد ، اکنون اولین مرگ از ماه مه سال گذشته ثبت شده است. نه تنها اینكه پس از 10 ماه بیشترین تعداد عفونت در یك روز گزارش می شود. پیش از این شاهد خروج چین از بحران بودیم و دولت در تلاش بود تا از شیوع مجدد ویروس جلوگیری کند. در همین حال ، تیمی از متخصصان سازمان بهداشت جهانی نیز برای بررسی منشا ویروس به ووهان می روند.

بدترین موارد بعد از 5 مارس
کمیسیون ملی بهداشت اطلاعات زیادی در مورد آخرین مرگ ارائه نداده است. با این حال گزارش شد که اولین مرگ هشت ماه بعد در استان هبی رخ داده است. در همین زمان ، در روز پنجشنبه پس از 5 مارس ، 138 مورد از حداکثر عفونت گزارش شده است. روز قبل ، این تعداد 115 مورد بود. کمیسیون گفت که 124 مورد محلی شده است که 81 مورد از استان هبی و 41 مورد از هیلونگ جیانگ است.


هبی به مرکز دوم تاج تبدیل شد
روز چهارشنبه نیز در هلونگ جیانگ با 38 میلیون نفر جمعیت وضعیت اضطراری وضع شد. به مردم گفته می شود که مگر اینکه کاملاً ضروری باشد ، حومه را ترک نکنند. در همان زمان ، مردم برای رسیدن به مرحله دوم آزمایش ویروس کرونا در سرمای شدید در استان هبی ادامه دادند. این استان با 7.5 میلیون نفر جمعیت به مرکز موج دوم تاجگذاری کشور تبدیل شده است.

موارد کمتر از قبل است
اگرچه تعداد موارد بسیار کمتر از قبل است ، اما 28 میلیون نفر در ژانویه قرنطینه شدند تا از وخامت بیشتر جلوگیری کنند. تیم 10 نفره WHO قرار است روز پنجشنبه از سنگاپور به ووهان پرواز کند. چندین سال همچنین س questionsالاتی را در مورد اینکه تیم WHO برای بررسی این اپیدمی جهانی در یک سال به ووهان می رود ، ایجاد کرده است.

هرج و مرج تاج در چین

[ad_2]