مرد را در مراسم تحلیف جو بایدن دستگیر کرد

ژانویه 17, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • مردی درست در نزدیكی كاپیتول هیل ، پارلمان آمریكا ، درست قبل از سوگند جو بایدن دستگیر شد
  • پلیس اسلحه و 500 گلوله از طرف متهم و یک سوگند دروغ دارد.
  • متهم بیلر اسلحه و گلوله ها را در کامیون خود پنهان کرد

واشنگتن
درست قبل از سوگند یادداشت رئیس جمهور منتخب آمریکا ، بایدن ، مردی در نزدیكی كپیتول هیل آمریكا روز جمعه توسط پلیس با اسلحه و 500 گلوله دستگیر شد. متهم همچنین در مراسم تحلیف بایدن یک “جعلی” حذف کرد. متهم تپانچه و گلوله ها را در کامیون خود پنهان کرد. متهمان دستگیر شده به نام وسلی ا. بیلر (31) شناخته شدند.

بعد از دستگیری ، بیلر گفت که به طور تصادفی با اسلحه و گلوله آمده است. بیلر می گوید او برای امنیت در واشنگتن کار می کند. او برای کار دیر آمد و به همین دلیل فراموش کرد که کامیونش اسلحه دارد. از طرف دیگر ، آژانس های تحقیق فدرال گفتند که بیلر به عنوان پیمانکار کار می کند. کارت شناسایی وی توسط پلیس در پارک صادر شده است ، اما پلیس او را شناسایی نکرده است.

آژانس های تحقیق گفتند که بیلر هیچ ارتباط قبلی با هیچ گروه افراطی ندارد. بیلر به داشتن اسلحه بدون مجوز متهم شده است. اسناد پلیس نشان می دهد که وقتی بیلر متوقف شد ، به داشتن اسلحه اعتراف کرد. پلیس بلافاصله بیلر را به بازداشت رساند. گلوله هایی که وی پیدا کرد از نوع تپانچه 9 میلیمتری بود. به ما اطلاع دهید که مراسم تحلیف جو بایدن در تاریخ 20 ژانویه برگزار می شود و اقدامات امنیتی سختگیرانه ای با توجه به تهدید خشونت از سوی طرفداران ترامپ در نظر گرفته شده است.

[ad_2]