مراسم تحلیف کمال هریس: هندی تبار کمالا هریس به عنوان اولین معاون زن رئیس جمهور آمریکا سوگند یاد کرد – کملا هریس

ژانویه 20, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
کامالا هریس ، دختر یک مادر هندی-آمریکایی تبار تبار ، روز چهارشنبه تاریخ خواهد گرفت. او باید به اولین زن معاون رئیس جمهور آمریکا ، قدرتمندترین کشور جهان تبدیل شود. او اولین زن سیاه پوستی خواهد بود که به مقام برتر آمریکایی رسیده است. هریس در سیاست آمریکا نامی شناخته شده است و ارتباط عمیقی با هند دارد.

مادر هریس در سال 1964 در کالیفرنیا متولد شد ، یک دکتر هندی تبار و پدرش یک اقتصاددان جامائیکا بود. مادر کامالا ، شمالا گوپالان ، همیشه دوست داشته است که فرزندانش با ریشه های هند ارتباط داشته باشند. شیامالا یک محقق و فعال مشهور سرطان بود. شیامالا همچنین از دانشگاه دهلی فارغ التحصیل شده است.

داستان زودتر ساخته شده است
هریس دومین زن سیاه پوست و اولین زن آمریکای آسیای جنوبی بود که به مجلس عالی کنگره آمریکا راه یافت. وی به عنوان یک سناتور به دونالد ترامپ رئیس جمهور رای داد. با این حال ، وی همچنین از ترامپ در سیاست خارجی حمایت می کند. ترامپ و اردوگاه جمهوری خواهان در مبارزات انتخاباتی به شدت به هریس حمله کردند.


کاملا ، که برای اولین بار با بایدن ظاهر شد ، گفت که مادرش نقش زیادی در زندگی او داشت. رو به جلو. او گفت ننشین و از کارها شکایت کن ، کاری کن.

کنشگری از والدین آموخته است
والدین آنها در جریان جنبش حقوق مدنی در دهه 1960 گرد هم آمدند و هنگام فریاد زدن و راهپیمایی برای عدالت در خیابانهای اوکلند با یکدیگر دیدار کردند. کاملا گفت که مبارزه امروز نیز ادامه دارد. وی گفت: “پدر و مادرم مرا به تظاهرات بردند.” کاملا گفت که تحت تأثیر مادرش ، تصمیم گرفت برای حقوق برابر در قانون بجنگد. کامالا سپس دادستان منطقه و دادستان کل شد.

ایالات متحده آمریکا: خواهر فیلم احساسی کامالا هریس را به اشتراک می گذارد – “Aaj mom hogi mom”

کامالا هریس (فایل عکس)

کامالا هریس (فایل عکس)

[ad_2]