مذاکرات چین با آمریکا: ایالات متحده چین برای اولین بار پس از بایدن مذاکره می کند

آگوست 28, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
آمریکا در برابر وخامت اوضاع در افغانستان ، این روزها بر مشارکت بیشتر دشمنان تا دوستان تأکید می کند. برای اولین بار در دولت بایدن ، دشمن شماره یک آمریکا در حال مذاکره با ارتش چین است. تنش بین دو کشور در بسیاری از مسائل مانند تایوان ، دریای چین جنوبی ، اویغور ، تبت و هنگ کنگ در اوج خود است. یک روز قبل ، چین واکنش تندی به عبور کشتی جنگی نیروی دریایی آمریکا از خلیج تایوان نشان داد.

بایدن با دشمنان دوست می شود
جو بایدن در دوران تصدی خود با کشورهای دشمن آمریکا دوستی ایجاد کرد. در ژوئن سال جاری ، بایدن در اجلاس سران آمریکا و روسیه در ژنو با ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه دیدار کرد. او پیشتر اعلام کرده بود که ارتش آمریکا را که در 20 سال گذشته در افغانستان جنگ می کند ، قبل از موعد مقرر به خانه می خواند. ایالات متحده همچنین در حال مذاکره با ونزوئلا و کوبا در کانال پشت است.

رزمایش های نظامی روسیه در چین: چین و روسیه به آمریکا نزدیک می شوند و با مانور قدرت خود را به جهان نشان می دهند
آمریکا می خواهد روابط بهتری با چین برقرار کند!
پنتاگون می گوید یک مقام ارشد برای اولین بار از زمان روی کار آمدن جو بایدن در ماه ژانویه با ارتش چین مذاکره کرده است تا بر مدیریت ریسک بین ایالات متحده و چین تمرکز کند. ایالات متحده سالهاست که چین را در مرکز سیاست امنیت ملی خود قرار داده است. دولت بایدن رقابت با پکن را بزرگترین آزمایش ژئوپلیتیک این قرن توصیف کرد.

چین یک سلاح EMP نامرئی برای کشتن هواپیماهای بدون سرنشین ساخته است ، تنش ها در هند و آمریکا افزایش یافته است
چرا از حفظ راههای باز برای گفتگو حمایت می کنید؟
با وجود تنش ها و لفاظی های داغ ، ارتش آمریکا رسماً از مذاکرات علنی با همتایان چینی حمایت کرد. آمریکا می گوید به این ترتیب درگیری بین آمریکا و چین می تواند بلافاصله در هر گوشه ای از جهان متوقف شود. برای چین ، مایکل چیس ، معاون وزیر دفاع ایالات متحده هفته گذشته با معاون دفتر همکاری های نظامی بین المللی ارتش آزادیبخش خلق و ژنرال هوانگ سوپین در ارتش چین صحبت کرد.

آیا آمریکا از دوستی طالبان و چین خوشش می آید؟ این را آنتونی بلینکن ، که وارد هند شد ، گفت
وزیر دفاع آمریکا صحبت نمی کند
سخنگوی آمریکا که نخواست نامش فاش شود ، از خط تلفن دفاعی بین ایالات متحده و چین برای برگزاری یک ویدئو کنفرانس امن استفاده کرد. این مقام گفت که دو طرف بر اهمیت حفظ کانال های باز ارتباطی بین دو ارتش توافق دارند. وزیر دفاع آمریکا لوید آستین هنوز با همتای چینی خود صحبت نکرده است ، زیرا بحث بر سر این است که کدام کارمند چینی همتای آستین است.

روابط آمریکا و چین: آمریکا دیوار موشکی در اطراف چین می سازد و اژدها را تعقیب می کند
چرا بایدن می خواهد با دشمنان دوست شود؟
پشت دوستی جو بایدن با همه کشورهای دشمن آمریکا یک استراتژی تدبیر شده است. دولت بایدن نمی خواهد روابط ارتش آمریکا با هیچ کشور خارجی بدون سود زیاد تیره شود. در انتخابات گذشته ، رای دهندگان آمریکایی از ارتش کشورشان حمایت کردند تا با هیچ کشور خارجی درگیر نباشند.

بایدن جین پینگ طالبان

مولا برادر ، جو بایدن و شی جین پینگ

[ad_2]