مخالفت هند لاداخ چین: چین تجهیزات راداری خود را در امتداد مرز هند و چین به روز می کند – اخبار مرزی هند چین: اژدهای چینی با ردور ، افشاگری های بزرگ عکس ماهواره ای از مرز هند عبور می کند

دسامبر 31, 2020 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • اژدهای چینی در تلاش است تا با کنترل منظم خط کنترل واقعی هند را بشکند
  • تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که چین مشغول به روزرسانی Redor است
  • به گفته کارشناسان ، این رادارها می توانند سردرد بزرگی برای ارتش هند باشند.

پکن
اژدهای چینی در تلاش است تا با مدرن ترین مهاجم در شرق لاداخ در میان تنش های چند ماه گذشته بر خط کنترل واقعی هند (LAC) غلبه کند. آخرین تصاویر ماهواره ای نشان می دهد که چین به روزرسانی رادار خود از Aksai Qin تا مرز Arunachal Pradesh را آغاز کرده است. به گفته کارشناسان ، اگر در آینده در هند و چین درگیری یا جنگی درگرفته باشد ، این حملات می تواند سردرد بزرگی برای ارتش هند باشد.

در تصویر ماهواره ای منتشر شده توسط مرکز اطلاعات منبع باز ، ایستگاه های رادار در چین به وضوح قابل مشاهده است. چین نه تنها در حال ساخت ایستگاه های جدید راداری است ، بلکه ایستگاه های قدیمی را نیز به روز می کند. آنها در نزدیکی مهاجم چینی Aksai Chin ، مرز هیماچال پرادش – اوتاراخند ، مرز نپال ، دوكلام در سیكیم ، بوتان و مرز آروناچال پرادش واقع شده اند. دترسفا در گزارش خود گفت چین با استقرار مداوم ایستگاه های رادار و سیستم های دفاع هوایی ، ادعاهای بلندپروازانه ارضی در مرز را دارد. این می تواند باعث تنش های منطقه ای برای مدت طولانی شود.
رجنات سینگ رک و پوست کنده ، کشیش صلح در هند ، اما اگر کسی اذیت شود ، او را ترک نمی کنیم
چین در حال تکرار استراتژی دریای چین جنوبی است
این استراتژی چین همان استراتژی دریای چین جنوبی است. تلاش های چین به قدری برای آماده سازی برای جنگ مرزی است که ارتش هند در صورت بروز اختلافات مرزی هرگز جرات حمله را ندارد. چین به همین ترتیب جزایر مصنوعی در جنوب چین ایجاد کرده و موشک و جنگنده به کار گرفته است. این اقدام چین تهدید بزرگی برای ویتنام و سایر کشورهای همسایه و تایوان است. چین به سرعت در حال استقرار سیستم ها در مرز هند است.

رادار چینی

رادار چینی در همه جای مرز با هند وجود دارد

بگذارید به شما بگوییم که اژدهای چینی در مسیر تسخیر سرزمین هند در لاداخ ، نوسازی استحکامات هوایی مناطق خود ، همسایه تمام هند شمالی را آغاز کرد. چین موشک های زمین به هوا در مقیاس بزرگ را در هفت پایگاه هوایی در خاک خود در مرزهای آروناچال پرادش و لاداخ مستقر کرده است. چین این اقدام را در زمانی انجام داد که هند اخیراً جت جنگنده رافال را معرفی و در آمبلا مستقر بود.


اکنون چین از حمله هوایی هند نگران است. این رسانه همچنین گزارش داد که چین همچنین سیستم دفاع موشکی S-400 خود را از روسیه مستقر کرده است. آژانس اطلاعاتی منبع آزاد این تصویر را منتشر کرده و گفته است كه چین با توجه به تهدید به حمله هوایی هند ، در هر گوشه مرز خود با هند موشك مستقر كرده است. نه تنها این ، با توجه به تنش هایی که از طرف هند وجود دارد ، این کشور مدرنیزه سازی موشک ها و سیستم قدیمی خود را آغاز کرد.

چین در 7 مکان موشک های SAM دارد
چین موشک های زمین به هوا را در منطقه روتوگ ، فرودگاه ناگری کونشا ، دریاچه لادارسار در مرز اوتاراکند ، فرودگاه های شیگس و سیکیم مجاور سیکیم ، مانلینگ و لاهونج ، مجاور آروناچال پرادش ، مجاور لاداخ مستقر کرده است. چهار تا پنج پرتاب موشک در این مکان ها قرار دارد. علاوه بر این ، Redor و Genetar نیز به او کمک می کنند. برخی از عکس ها نشان می دهد که موشک های چینی با توجه به خطر حمله هوایی از هند در آمادگی کامل قرار دارند.

[ad_2]