مایک پنس برای دونالد ترامپ: خشونت های حامیان ترامپ در کاپیتول ، مایک پنس با کمک اصلاحیه 25 دونالد ترامپ را برکنار می کند – مایک پنس معاون رئیس جمهور علیه دونالد ترامپ شورش می کند

ژانویه 7, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • معاون رئیس جمهور مایک پنس که به خشونت خونین طرفداران دونالد ترامپ دامن زده است ، آن را یک روز بارانی خواند
  • جایی که ترامپ معترضین را در بوق و کرنا می کند و می خواهد پارلمان آمریکا را تصاحب کند
  • مایک پنس پس از انتقاد شدید از معترضین ، بیش از 6 ساعت سخنرانی کرد

واشنگتن
در پارلمان آمریكا (خشونت در پایتخت آمریكا) ، مایك پنس معاون رئیس جمهور كه ​​از خشونت خونین طرفداران دونالد ترامپ خشمگین شده بود ، آن را روزی تاریك در تاریخ پارلمان خواند. وی گفت که خشونت هرگز قابل پیروزی نیست. در حالی که ترامپ تلاش می كرد معترضانی را كه سعی در تصرف پارلمان آمریكا دارند تحریک كند ، مایك پنس پس از گذشت بیش از شش ساعت از خشونت ها ، به شدت از معترضان انتقاد كرد. در همین حال ، در آمریکا اکنون از مایک پنس خواسته شده است که بیست و پنجمین متمم قانون اساسی را برای حذف برگ برنده اجرا کند. بیایید کل موضوع را بدانیم …

روز چهارشنبه ، هزاران نفر از طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی آمریکا وارد Capitol Hill ، ساختمان پارلمان آمریکا شدند و به نوعی سعی در تصرف آن داشتند. درگیری شدید با پلیس در پی آمد. در این خشونت ها یک زن کشته و چندین نفر زخمی شدند. این خشونت ها روند قانون اساسی مهر زدن نام جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور جدید نیز مختل کرد. پس از خشونت ها ، پنس گفت “امروز یک روز تاریک در تاریخ پارلمان ایالات متحده است.”


معاون رئیس جمهور پنس به ایمنی منتقل شد
قانون گذاران مجبور شدند در برابر خشونت طرفداران ترامپ به امنیت فرار کنند. معاون رئیس جمهور نیز به ایمنی منتقل شد. مرگ زنی که در خشونت شلیک شده تأیید شده است. در حمله معترضین چندین افسر زخمی شدند. در میان وخیم شدن اوضاع و مقررات منع رفت و آمد در پایتخت ملی واشنگتن اعمال شد با این وجود تعداد زیادی از معترضین با نقض مقررات منع رفت و آمد به خیابان ها ریختند. به دنبال این خشونت در پارلمان ، اکنون از مایک پنس در ایالات متحده خواسته شده است که با بیست و پنجمین متمم برای برکناری رئیس جمهور دونالد ترامپ استفاده کند.

شما می دانید بیست و پنجمین اصلاحیه قانون اساسی آمریکا چیست
رئیس 14000 شرکت در ایالات متحده از معاون رئیس جمهور خواسته است که به طور جدی اجرای اصلاحیه 25 قانون اساسی برای برکناری رئیس جمهور دونالد ترامپ را بررسی کند. در این اصلاحیه قانون اساسی آمده است که معاون رئیس جمهور می تواند رئیس جمهور شود وقتی کابینه با اکثریت آرا اعلام کند که رئیس جمهور دیگر قادر به کار نیست. اگر رئیس جمهور با این اعلامیه مخالفت کند ، می توان رئیس جمهور را با تصویب پیشنهاد با اکثریت دو سوم در هر دو مجلس پارلمان برکنار کرد. دو قانونگذار دموکرات همچنین از معاون رئیس جمهور خواستند تا ترامپ را برکنار کند.

مایک پنس دونالد ترامپ

مایک پنس از خشونت طرفداران ترامپ خشمگین است

[ad_2]