ماشین مرموز جو بایدن: شما همه چیز راجع به رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن می دانید سرویس مخفی اتومبیل مرموز

ژانویه 21, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

جو بایدن ، رئیس جمهور جدید قدرتمندترین کشور جهان ، آمریکا ، چهارشنبه چهل و ششمین دوره ریاست جمهوری این کشور را به دست گرفت. در این مدت ، یک اتومبیل مرموز در کاروان بایدن ظاهر شد. این اتومبیل که به دنبال ماشین Beasten Beast دنبال شد. وسایل نقلیه مخفی و مردانی که به سلاح های کشنده مسلح بودند ، همیشه در اطراف این ماشین شش در بودند. بعد از دیدن این ماشین ، بحث در شبکه های اجتماعی شروع شد ، اینکه این ماشین با آنتن مرموز گرد چیست و کار آن چیست. بیایید همه چیز را در مورد “قلعه” ساخته جو بایدن در حال حرکت بدانیم …..

Roadrunner ، “قلعه” متحرک رئیس جمهور آمریکا

سرویس مخفی سرویس مخفی ، که تحت حمایت رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن واقع شده است ، Roadrunner است. این اتومبیل توسط شرکت The Armored Group تولید شده است. اتومبیل شش در رنگ سیاه رنگ آنتن مدرنی دارد. این آنتن می تواند از هر کسی در هر زمان و هر موقعیتی به رئیس جمهور آمریکا متصل شود. این سیستم عمدتا یک درگاه بسیار امن برای ارتباطات ماهواره ای و یک روتر WiFi برای کاخ سفید فراهم می کند. این قابلیت را دارد که در مواقع بحرانی به ابزاری برای فرماندهی تبدیل شود. با کمک مسافر ، رئیس جمهور آمریکا ، مجهز به سلاح هسته ای ، می تواند با وزارت دفاع تماس گرفته و به ارتش دستور دهد که در هر مکان اقدام کند. این باعث می شود اینترنت پرسرعت همیشه در دسترس باشد. هر ارتباطی را می توان با استفاده از آنتن گنبدی مرموز خود مسدود کرد.

هواپیمای بدون سرنشین یا موشک تهدیدی را تهدید می کند

با کمک مسافر ، پرسنل سرویس مخفی می توانند حمله را از راه دور متوقف کنند. نه تنها این ، او قادر است بلافاصله پوسته های بمب را شناسایی کرده یا به هواپیماهای بدون سرنشین حمله کند. در حالی که رئیس جمهور آمریکا با اتومبیل “Beast” سفر می کند ، که این خود مانند یک تانک است. جاده راننده قبلا اسکیف یا کیف پول نامیده می شد. به زبان ساده ، این غرفه تلفنی خصوصی رئیس جمهور ایالات متحده است که بایدن هر زمان که بخواهد می تواند با امنیت با فرماندهان نظامی خود تماس بگیرد. مستقیماً با کمک ماهواره اطلاعاتی ایالات متحده کار می کند. Road Runner با کمک لاستیک های تیز حرکت می کند و در برابر بمب مقاوم است تا از آن در برابر هرگونه حمله محافظت کند. چنین خودرویی از دهه 70 قرن گذشته در کاروان رئیس جمهور آمریکا است. جدیدترین خودرو ساخت فورد است که در سال 2018 ساخته شده است.

حمله هسته ای را می توان در هر جای دنیا انجام داد

کارشناسان می گویند اصولاً رئیس جمهور آمریکا با کمک مسافر می تواند دستور حمله بمب هسته ای به هر جای دنیا را صادر کند. ایالات متحده بیش از 4000 سلاح هسته ای دارد که آنها را برای زیردریایی های هسته ای و سایر اهداف آماده باش کرده است. به دنبال دستور رئیس جمهور آمریکا می توان بمب اتمی را با موشک ، بمب افکن یا زیردریایی علیه دشمن پرتاب کرد. رئیس جمهور آمریکا به سراسر دنیا می رود ، این وسیله نقلیه با او مانند سایه حرکت می کند. وقتی دونالد ترامپ به هند آمد ، این مسافر در گجرات مشاهده شد. نسخه حمل و نقل این وسیله نقلیه می تواند 10 نفر را در خود جای دهد. نام آن Road Runner 2018 است و F350 Super Duty نامیده می شود.

[ad_2]