ماریام نواز در برابر عمران خان: ماریام نواز به نخست وزیر پاکستان هشدار داد که عمران خان از سمت خود به عنوان نخست وزیر کناره گیری کند – ماریام نواز عمران خان نخست وزیر پاکستان را تهدید می کند

ژانویه 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • مریم نواز به عمران خان نخست وزیر اولتیماتوم می دهد تا 31 ژانویه سلطنت را ترک کند
  • ماریام هشدار می دهد که اگر عمران تا 31 ژانویه کار خود را ترک نکند ، سایر تصمیمات نیز اتخاذ خواهد شد
  • وی گفت که ، البته ، یک راهپیمایی طولانی تحت رهبری PDM سازماندهی خواهد شد.

اسلام آباد
ماریام نواز ، دختر نخست وزیر پیشین پاکستان و نواز شریف و رهبر PML-N ، به عمران خان نیازی نخست وزیر اولتیماتوم داده است که تا 31 ژانویه از مقام خود کناره گیری کند. ماریام هشدار داد که اگر دولت عمران تا 31 ژانویه “به روشی شایسته” قدرت را ترک نکند ، تصمیمات دیگری اتخاذ خواهد شد. وی گفت که ، البته ، یک راهپیمایی طولانی تحت رهبری PDM سازماندهی خواهد شد.

ماریام گفت اگر دولت عمران تا 31 ژانویه استعفا ندهد ، نمایندگان مخالف استعفا می دهند. نه تنها این ، جمعیت “تصمیمات دیگری” را نیز اتخاذ خواهد کرد. در همین حال ، عمران خان گفت که دولت وی توسط ائتلاف 11 حزب مخالف PDM تهدید نمی شود. خان در روز دوشنبه در جلسه سخنگویان خود گفت: “PDM تقریباً از دست رفته است و به تنهایی مرده است ، بنابراین هیچ تهدیدی برای دولت وجود ندارد.”

“NRO هدف دستیابی به حرکت کامل PDM”
براساس گزارش داون نیوز ، نخست وزیر همچنین به سخنگویان خود دستور داد مخالفت را در رسانه ها برانگیزد. خان گفت که دستور کار اصلی جنبش دموکراتیک پاکستان (PDM) دریافت امتیازاتی مانند دستورالعمل آشتی ملی برای رهبران آن است. وی گفت: “تمام جنبش PDM با هدف به دست آوردن NRO انجام می شود ، اما من آنها را تسکین نخواهم داد.”

اکسپرس تریبون گزارش داد که خان گفت علی رغم هشدارهای داده شده توسط اپیدمی ویروس تاج ، ائتلاف مخالف در حال برگزاری تجمعات و تلاش برای بازی با زندگی مردم است. جو سیاسی در پاکستان به دلیل جنگ لفظی بین رهبران حزب مخالف PDM و عمران خان در حال گرم شدن است.

[ad_2]