مارک زاکربرگ گفت: حساب های فیس بوک و اینستاگرام دونالد ترامپ به طور نامحدود ممنوع شده است – مارک زاکربرگ می گوید حساب فیس بوک دونالد ترامپ در فیس بوک ، حساب اینستاگرام حداقل برای دو هفته و احتمالاً به طور نامحدود تعلیق شده است.

ژانویه 7, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • حساب های فیس بوک و اینستاگرام دونالد ترامپ برای مدت نامحدود ممنوع شده است
  • پس از حمله به تپه های کاپیتول در ایالات متحده ، ترامپ به هواداران آتشین خود گفت که من شما را دوست دارم
  • مارک زاکربرگ این ممنوعیت را اعلام کرد و گفت اجازه دادن به ترامپ برای انتشار خطرناک است

واشنگتن
حساب های فیس بوک و اینستاگرام دونالد ترامپ در پی خشونت های روز پنجشنبه در آمریکا حداقل برای دو هفته یا احتمالاً به طور نامحدود ممنوع شده است. در این مدت ، ترامپ به حساب خود در هر دو سیستم عامل رسانه های اجتماعی دسترسی نخواهد داشت. اعتقاد بر این است که ترامپ اکنون تنها پس از سوگند دادن جو بایدن قادر خواهد بود کسی را به آمریکا بفرستد. فیس بوک صبح پنج شنبه پس از ادعای پست تحریک آمیز ترامپ درباره حمله به پارلمان آمریکا ، تحریم 24 ساعته را اعمال کرد.

زاکربرگ گفت اجازه دادن به ترامپ برای انتشار خطرناک است
مارک زاکربرگ ، رئیس فیس بوک نوشت که خطر اجازه انتشار به ترامپ بسیار خطرناک است. زاکربرگ گفت که فیس بوک پست رئیس جمهور ترامپ را حذف کرد زیرا ما تصمیم گرفتیم که از آنها برای تحریک خشونت بیشتر استفاده شود.

ترامپ به شورشیان گفت “دوستت دارم”
دونالد ترامپ در ویدئویی که در فیس بوک ، توییتر و یوتیوب منتشر شده بود ، قبل از تماس با شورشیانی که به پایتخت آمریکا (پارلمان) حمله کردند تا به خانه خود برگردد ، گفت “من شما را دوست دارم”. نه تنها این ، او همچنین ادعاهای دروغ خود را در مورد تقلب در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تکرار کرده بود.

توییتر همچنین حساب ترامپ را مسدود کرد
توییتر همچنین سه توییت را متوقف کرد و حساب ترامپ به مدت 12 ساعت به حالت تعلیق درآمد. از جمله ویدئویی خطاب به طرفداران Capitol Hill. امنیت توییتر گفت که با توجه به این واقعه بی سابقه و وضعیت خشونت در واشنگتن ، ما نیاز داریم که سه توییت دونالد ترامپ را که امروز ساخته شده و نقض فاحش سیاست وحدت مدنی ما است حذف کنیم.

روند # مارک زاکربرگ در توییتر
مدیر عامل شرکت فیس بوک ، مارک زاکربرگ پس از اقدام شدید علیه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، در شبکه های اجتماعی رو به روند است. مردم با # مارک زاکربرگ درباره اقدامات خشن علیه ترامپ می نویسند. در همین زمان ، بسیاری از طرفداران ترامپ همچنین خواستار حذف فیس بوک هستند.

مشاهده کنید: پارلمان ایالات متحده ، ویران شده از جنون طرفداران ترامپ ، همه جا را ویران کرد

[ad_2]