لای شیاومین: چین بانکی را که 2000 کرون رشوه گرفته و از محل اسکناس به خانه باز می گردد رشوه می دهد – چین بانک دار سابق لای شیاومین را در پرونده فساد و جادو اعدام کرد

ژانویه 31, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • چین در پرونده فساد مالی ، لای شیومینگ ، بانکدار سابق را کشت
  • در تاریخ 5 ژانویه دادگاه چین شیائومی را به مجازات محکوم کرد
  • مقرراتی برای مجازات شدید برای مقابله با فساد در چین در نظر گرفته شده است

پکن
چین لای شیائومینگ ، رئیس سابق شرکت مدیریت دارایی Huarong را با اقدام اساسی درمورد فساد به اعدام محکوم کرد. وی همچنین عضو فعال حزب کمونیست چین ، حزب بانکدار شی جین پینگ بود. با این حال ، قوه قضائیه برای از بین بردن فساد در کشور و ایجاد وحشت در میان رشوه در بین مردم ، این بانکدار را کشته است. در جریان تحقیقات مبالغ زیادی از آپارتمان پکن شیائومی نیز بدست آمد.

روش های مرگ فاش نشده است
شیائومی در تاریخ 5 ژانویه توسط دادگاه چین به اعدام محکوم شد. وی سپس در تاریخ 29 ژانویه کشته شد. رسانه های چینی هنوز مشخص نکرده اند که کدام روش برای کشتن این بانکدار انتخاب شده است. در چین ، مجازات اعدام رسماً با دار آویختن یا مسمومیت اجرا می شود.

2026 کرور رشوه است
این بانکدار چینی بین سالهای 2008 تا 2018 به رشوه در حدود 2،026 روپیه متهم شد. پس از یک جلسه طولانی دادرسی ، دادگاه مردم چین در تیانجین در تاریخ 5 ژانویه حکم اعدام را پس از محکومیت بانکدار اعلام کرد. دادگاه عالی چین سپس حکم اعدام شیائومی را بررسی کرد. با این حال ، با توجه به شواهد ، حکم اعدام بانکدار تأیید شد.

همچنین ادعاهایی مبنی بر دو یا دو ازدواج وجود داشت
این بانکدار با به جا گذاشتن همسر اول و فرزندان خود ، خانواده جدیدی ایجاد کرده بود. دادگاه سپس در حكم صدور رأي در اين زمينه به زندگي با زن ديگري مقصر شناخته شد. دادگاه سپس نه تنها کلیه دارایی های وی را مصادره کرد ، بلکه کلیه حقوق سیاسی وی را نیز سلب کرد ، در حالی که در هر دو پرونده خود را به جرم شناخته بود.

چین بانکدار دیگری را به حبس ابد محکوم کرد
چین در اوایل سال جاری رئیس سابق یک بانک بزرگ دولتی را به جرم فساد مالی به حبس ابد محکوم کرد. یک کارمند سابق بانک به نام هو هوآبانگ به جرم رشوه 8.55 کرور یوان (حدود 97 کرور) بین سال های 2009 و 2019 توسط دادگاهی در چنگده محکوم شد. وی همچنین دبیر حزب کمونیست در بانک توسعه چین ، یکی از ثروتمندترین بانک ها بود. در جهان.

[ad_2]