قورباغه شکلاتی پیدا شد: قورباغه چوبی موجود در رنگ شکلات:

می 30, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

کانبرا
برخی از دانشمندان در استرالیا قورباغه ای بی نظیر کشف کرده اند. این قورباغه در جنگل های بارانی گینه نو یافت می شود. ویژگی این است که پوست قورباغه هایی که در درختان زندگی می کنند معمولاً سبز است اما رنگ این قورباغه قهوه ای است. بنابراین آن را “قورباغه شکلات” می نامند. پاول الیور از مرکز بهداشت سیاره و امنیت غذایی و موزه کوئینزلند در مقاله ای در مجله جانورشناسی استرالیا درباره قورباغه بحث می کند.

استرالیا و گینه نو زمانی به هم متصل شده بودند ، اما اکنون گینه نو دارای جنگل بارانی بیشتری است و استرالیا یک دشت ساوانا دارد. قورباغه درخت سبز Litoria caerulea این ماده در استرالیای شمالی و شرقی و گینه نو یافت می شود. دانشمندان استرالیایی گونه جدید را در سال 2016 کشف کردند و اعتقاد بر این است که این گونه در سراسر گینه نو یافت می شود.

بیماری همه گیر COVID-19 خیلی دور است ، “دوست دختر” 21 ساله سرانجام به ملاقات لاک پشت 70 ساله می آید
بنیانگذار استیو ریچاردز گفت این قورباغه ها در مناطق بسیار گرم و باتلاقی زندگی می کنند که تمساح های زیادی وجود دارد. بنابراین در اینجا جستجوی زیادی وجود ندارد. این گونه جدید لیتوریا میرا این نام داده شده است که در لاتین به معنای “شگفت انگیز” است. او این نام را به دلیل غافلگیری به دست آورد ، زیرا به نظر می رسد مانند یک قورباغه است که در استرالیا رایج است.

تحقیقات در این زمینه بسیار جالب است ، زیرا درک می شود که این دو منطقه چگونه به طور متفاوتی توسعه می یابند ، چگونه رشد و کاهش می یابند. حدود 53-26 سال پیش ، گونه های اینجا به یکدیگر مربوط بودند.

[ad_2]