قطع برق در پاکستان: شیخ رشید آشفته پاکستان اکنون هند را مقصر قطع برق می داند – شیخ رشید ، وزیر پاکستان

ژانویه 10, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • بیانیه پوچ شیخ رشید پس از به قدرت رسیدن در پاکستان
  • در هند ، گرفتگی در سراسر کشور منفجر شد
  • وی گفت: برق برای منحرف کردن توجه از جنبش کشاورزان هدایت می شود

اسلام آباد
شنبه شب صاعقه به پاکستان برخورد کرد. این امر به دلیل افت ناگهانی فرکانس سیستم انتقال انرژی ایجاد می شود. با این حال ، عادت قدیمی رهبران پاکستان این است که هند را در برابر هر موقعیتی که در اینجا خراب شود ، مسئول بدانند. همین کار را شیخ رشید ، وزیر کشور کشور ، که قبلاً به سخنان بدش مشهور بود ، بار دیگر تکرار می کند.

قطع برق در پاکستان
رشید گفت که برق پاکستان توسط هند قطع شده است تا بتواند توجه جهان را از حرکت کشاورزان در حوالی دهلی ، پایتخت این کشور منحرف کند. لطفاً بگویید که روز شنبه بسیاری از شهرهای مهم ، از جمله کراچی ، اسلام آباد ، لاهور ، پیشاور و راولپندی ، کاملاً در تاریکی فرو رفته بودند. سپس خود وزارت نیرو در توئیتر گفت که افت ناگهانی فرکانس سیستم انتقال نیرو از 50 به 0 منجر به گرفتگی در سراسر کشور می شود.

من قبلاً اظهارات عجیبی کردم
این اولین بار نیست که رشید سخنی پوچ می زند. او بارها تهدید به جنگ هسته ای با هند کرده است. وی حتی ادعا می کند که آژانس اطلاعاتی هند RAW می تواند حمله مهلکی به رهبران پاکستان انجام دهد. نه تنها این ، راشد گفت نواز شریف نماینده هند است و نارندرا مودی را به خارج از کشور فرا می خواند.

اندکی پیش از آن ، عمران خان نخست وزیر ، در یک تغییر ساختار اساسی کابینه خود ، وزارت کشور راشد را تحویل داد. سپس ویدئویی قدیمی از عمران در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که وی در آن شیخ رشید را “بی شرمانه” خواند. او می گوید راشد این کار را نمی کند.

[ad_2]