قطار سریع السیر چینی: قطار سریع السیر فوق العاده چینی 620 کیلومتر ph: قطار چینی Mahatej 620 کیلومتر در ساعت

ژانویه 18, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • چین در حال آماده سازی قطار فوق العاده سریع السیر است
  • سرعت 620 کیلومتر در ساعت
  • قطارها در مسیرهای خاص مغناطیسی حرکت می کنند
  • آمادگی برای بازی های المپیک زمستانی 2022

پکن
چین از نمونه اولیه قطار سریع السیر مگلو جدید خود رونمایی کرده است. این قطار می تواند با سرعت 620 کیلومتر در ساعت حرکت کند. این با قدرت ابررسانای دمای بالا (HTS) کار می کند ، که به نظر می رسد در مسیرهای مغناطیسی شناور است. نمونه اولیه 21 متری در چنگدو برای رسانه ها منتشر شد. محققان دانشگاه یک مسیر 165 متری ایجاد کرده اند که ظاهر و احساس قطار را نشان می دهد.

پروفسور هه چوان ، که در حال کار بر روی نمونه اولیه است ، می گوید قطار ممکن است طی 3 تا 10 سال کار کند. وی همچنین اشاره کرد که سیچوان منابع کمیابی دارد که می تواند برای ساخت مسیرهای مغناطیسی دائمی مفید باشد. این اجازه می دهد تا آزمایش ها سریعتر پیشرفت کنند. چین بزرگترین شبکه پرسرعت جهان را دارد که 37 هزار کیلومتر واقع شده است. در اینجا سریعترین قطار در شبکه تجاری شانگهای مگلو وجود دارد.

آماده شدن برای بازی های المپیک زمستانی
Maglev ، سریعترین قطار کشور ، از سال 2003 شروع به کار کرد. حداکثر سرعت آن 431 کیلومتر در ساعت است و فرودگاه پودانگ شانگهای را با جاده Longyag در انتهای شرقی شانگهای متصل می کند. چین می خواهد تا سال 2022 ، زمانی که پایتخت زمستان در پکن ، پایتخت این کشور برگزار می شود ، زیرساخت های بیشتری را توسعه دهد.

سال گذشته ، چین یک خط ریلی سریع السیر 174 کیلومتری راه اندازی کرد که در سال 2022 شهر میزبان پکن ، شهر المپیک Zhangyakau را به پکن متصل خواهد کرد. این زمان سفر را از 2-3 ساعت به 47 دقیقه کاهش می دهد. در این ماه یک قطار گلوله مخصوص در کشور راه اندازی شد که برای کار در دمای پایین طراحی شده است. قطار CR400AF-G همچنین می تواند با سرعت 350 کیلومتر در ساعت و در دمای 40- درجه سانتیگراد حرکت کند.

[ad_2]