قدیمی ترین هنر غار: قدیمی ترین غار نقاشی این خوک که در اندونزی پیدا شده است: قدیمی ترین نقاشی غار در اندونزی پیدا شده است

ژانویه 14, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • باستان شناسان قدیمی ترین نقاشی غاری را کشف کرده اند
  • نقاشی محلی غار در غاری پیدا شده است
  • کارشناسان می گویند هنرمندی که مدرن را خلق کرده است
  • در سن 45.5 هزار سال ، اکنون به یک نمونه DNA نیاز دارد

جاکارتا
تاکنون اولین شواهد مربوط به حضور انسان در آسیا پیدا شده است. شکل گراز 45.5 هزار ساله در غاری در اندونزی پیدا شد. اعتقاد بر این است که این داستان اخراج مردم را درک خواهد کرد. این نقاشی در سال 2017 کشف شد و قدیمی ترین نقاشی غاری در تاریخ بشر به حساب می آید. مقاله تحقیق در مجله Science Advances منتشر شده است.

عکس چه چیزی را نشان داد؟
این رقم گراز وحشی توسط دانشجوی دکترا بصران برهان هنگام بازدید از غارهای اینجا کشف شد. این رقم که در غار لیانگ تدونگ یافت شده است ، حدود چهار خوک را نشان می دهد که یکی از آنها کاملا تمیز است. از این غار فقط در فصل خشک می توان بازدید کرد ، زیرا برای بقیه سال در اینجا سیلاب می آید. با دیدن عکس قرمز به نظر می رسد این خوک حیوانات دیگر را تماشا کرده است.

عکس موجود در غار

عکس موجود در غار


یک نمونه DNA انتظار می رود

همچنین در بالای این عکس دو اثر دست وجود دارد که دانشمندان امیدوارند با این کار نمونه های DNA به آنها داده شود. هنوز هم گفته می شود که مردی که این نقاشی را خلق کرده ممکن است متعلق به گونه Homo sapiens باشد ، اما ممکن است متعلق به گونه Denisovan باشد که اکنون منقرض شده است.

قدیمی ترین سلاح مصنوعی یافت شده در تانزانیا ، قدمت این خزانه 2.6 میلیون سال است
“این افراد مدرن بودند”
ماگیم اوبر ، باستان شناس می گوید افرادی که این نقاشی را خلق کرده اند کاملاً مدرن به نظر می رسند. او ابزار و ظرفیت ایده پردازی از ذهن خود را داشت. به گفته اوبرت ، مشخص شده است که آزمایشگاه آنالیس 45.5 هزار سال قدمت دارد ، اما ممکن است حتی قدیمی تر باشد زیرا فناوری مورد استفاده صرفاً مبتنی بر وجود کلسیت است.

[ad_2]