قدرتمندترین ارتشهای جهان: شاخص جهانی Firepower 2021 ارتش پاکستان از اسرائیل پیشی گرفت دهمین قدرتمندترین – چهارمین ارتش قدرتمند هند در جهان شوید

ژانویه 19, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • ارتش پاکستان با فشار دادن مردم به بنگالی به دهمین ارتش قدرتمند جهان تبدیل شده است
  • ارتش پاکستان در آخرین رتبه بندی شاخص جهانی قدرت آتش در رتبه 10 قرار دارد
  • ارتش پاکستان ارتش های اسرائیل ، کانادا ، ایران و اندونزی را ترک کرده است.

اسلام آباد
ارتش پاکستان با صرف هزینه های شدید برای مردم پاکستان ، به دهمین ارتش قدرتمند جهان تبدیل شده است. ارتش پاکستان در آخرین رتبه بندی شاخص جهانی Firepower در رتبه 10 از میان 133 کشور قرار دارد. پاکستان از اسرائیل ، کانادا ، ایران و اندونزی پیشی گرفته است. از سوی دیگر ، هند مقام چهارم خود را در این آخرین رتبه بندی حفظ کرد.

پاکستان تنها کشوری است که رتبه خود را در بین 15 کشور برتر در شاخص نیروی آتش جهانی 2021 بهبود داده است. این رتبه بندی توسط 50 عامل ارزیابی می شود. آنها از قدرت نظامی گرفته تا پتانسیل مالی و لجستیکی و قدرت جغرافیایی هستند. نمره پاکستان 0.2083 است. پاکستان در سال 2021 در مقایسه با سال گذشته 5 مکان پرش کرد.
هندی به پاکستان در مورد فقرا عبرت داد ، آنها هواپیما را ربوده بودند زیرا پول را پرداخت نکرده اند
ارتش آمریكا قدرتمندترین است
در این لیست ، پاکستان اکنون از اسرائیل ، کانادا ، ایران و اندونزی پیشی گرفته است. پاکستان 7 میلیارد دلار برای دفاع از بودجه عمومی هزینه می کند. ارتش آمریكا همچنان قدرتمندترین در این لیست است. پس از آن روسیه و چین قرار دارند. هند در رده چهارم قرار دارد. رتبه بندی شاخص انرژی هند 0.1214 داده شده است. پس از هند ژاپن ، کره جنوبی ، فرانسه ، انگلیس و برزیل قرار دارند.
داشتن یک معدن طلای سنگین ، پاکستان فقیر ، 6 میلیارد دلار دریافت می کند
رتبه بندی شاخص جهانی نیروی آتش نشانی در زمانی است که تنش هند با چین و پاکستان در اوج است. خطر دو جنگ قبلی هند را تهدید می کند. فعالیت های ارتش پاکستان و چین در کشمیر تحت اشغال پاکستان در حال افزایش است. اخیراً نیروی هوایی هند و چین و پاکستان رزمایش مشترکی را برای کشتن جنگنده رافال انجام دادند.

باز هم ارتش

ارتش پاکستان در حال تبدیل شدن به دهمین ارتش قدرتمند در جهان است

[ad_2]