قتل چینی در بنگلادش: شهروند چینی ، ساخت بنگلادش ، با ضربات چاقو در سینه یکی از همکارانش ، مرگ

می 20, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • یک شهروند چینی در بنگلادش به جرم قتل همکار خود توسط پلیس دستگیر شد
  • پلیس بنگلادش می گوید که علیه سون سی 48 ساله کیفرخواست تنظیم کرده است
  • وی وی را مسئول قتل همکار 46 ساله خود ون وانتائو می داند.

داکا
یک شهروند چین به جرم قتل همدست خود در شهر سیلهت بنگلادش توسط پلیس دستگیر شد. پلیس بنگلادش می گوید که کیفرخواست علیه سون شی 48 ساله تنظیم کرده است که وی را مسئول قتل همکار 46 ساله خود ون کانتائو می داند. این حادثه هنگام اختلاف در محل اقامت وی ​​در روز سه شنبه اتفاق افتاد.

ابو فرهاد از ایستگاه پلیس مدل Sylhet Kotwali گفت دو چاقو از یک آپارتمان در طبقه پنجم یک ساختمان مسکونی در Pathanula پیدا شده است. فرهاد گفت که سونان در حالی که جسد وین برای زخم های عمیق در سینه او قرار داشت ، به حالت زخمی دستگیر شد. وی گفت: زیر سوال بردن خورشید دشوار است زیرا او فقط می تواند چینی صحبت کند.

مقامات چینی با مردم محلی در بنگلادش مشکل دارند
هر دو شهروند چینی در یک پروژه انرژی تأسیس شده در Kumaragaon ، Sylhet کار کردند. مشخص نیست که چرا درگیری شدید بین این دو رخ داده است. در ماه آوریل ، پس از اختلاف بین کارگران بنگلادشی و مدیران چینی ، پنج بنگلادشی در تیراندازی پلیس کشته شدند. کارگران از عدم پرداخت کمک هزینه قبل از ماه رمضان خشمگین شدند ، در هنگام افطار از ادامه کار خودداری کردند و روز جمعه برای اقامه نماز غایب بودند.

به گفته عایشه زمان شیمو ، فعال جنسیتی بنگلادش ، مقامات چینی اغلب با مردم محلی در بنگلادش مشکل دارند زیرا آنها از پیروی از آداب و رسوم محلی خودداری می کنند اما اغلب در نبردها با یکدیگر شرکت می کنند. زمان گفت: این اتفاق در مقامات هندی یا ژاپنی یا حتی غربی که به آداب و رسوم محلی احترام می گذارند بسیار کم اتفاق می افتد.

[ad_2]