فیلم Mulga Australia Australia Fighting Raising Hair Video: نبرد وحشتناک بین دو مار برای یک مار ، ویدیو دزدکی حرکت می کند

ژانویه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • ویدئویی از مارهای استرالیا مردم را مجبور به دندان قروچه کرد
  • این فیلم جنگ شوم مار توسط پناهگاه حیات وحش استرالیا به اشتراک گذاشته شد
  • این فیلم بین دو مار کوچک سمی به شدت تماشا می شود

کانبرا
گزارش هایی از جنگ بین مارها اغلب گزارش شده است ، اما یک فیلم از استرالیا مردم را مجبور می کند انگشتان خود را زیر دندان های خود فشار دهند. این فیلم از جنگ مار شوم در یک پناهگاه حیات وحش است که توسط پناهگاه حیات وحش استرالیا به اشتراک گذاشته شده است. این فیلم از نبرد بین دو مار کوچک سمی که مخفیانه دیده می شود به شدت در شبکه های اجتماعی دیده می شود.

گفته می شود که نبرد بین این دو مار با یک مار اتفاق افتاده است. به گفته جامعه استرالیا ، این جنگ بین مارها در پناهگاه حیات وحش اسکاتلند که در دره موری-دارلینگ واقع شده است ، رخ داده است. مارهای مولگورن بیشتر در استرالیا دیده می شوند و در سراسر شبه قاره یافت می شوند. طبق گزارشی از موزه استرالیا ، این مارها اغلب برای ارتباط با مار تلاش می کنند.

این نبرد بین مارهای کوچک حدود یک ساعت به طول انجامید.
این نبرد بین دو مار سیاه در ماه بهار اتفاق افتاد. معمولاً مارها با جنگیدن با مارهای مخالف خود می جنگند. در این مدت ، آنها سعی می کنند حریف خود را با سر بالا پایین بیاورند. این سازمان گفت که درگیری بین مارهای کوچک حدود یک ساعت به طول انجامید. زمان ارتباط این مارها با مارهای ماده در اوایل ماه بهار است.

ناگی ها سعی می کنند خود را برای ایجاد نفوذ تحت فشار قرار دهند تا بتوانند با مار ارتباط برقرار کنند. این فیلم ترسناک از جنگ بین مارهای مالگا اکنون به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. تاکنون حدود 3 میلیون نفر این فیلم را تماشا کرده اند و تعداد زیادی از افراد آن را به اشتراک گذاشته اند. یک کاربر اظهار داشت: “ویدیوی شگفت انگیز ، از اشتراک گذاری متشکرم.”

[ad_2]