فیلم ویروسی معبد مخمر: فیلم ویروسی زن هرم معبد مخمر: فیلم ویروسی زن هرم معبد تمدن مخمر

ژانویه 13, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • این زن وارد معبد تمدن مایا شد
  • می توانید نزولی از هرم در مکزیک را ببینید
  • این ویدئو در شبکه های اجتماعی ظاهر شد
  • پس از دریافت اطلاعات بازداشت شد

مکزیک
مهم نیست که اسرار تمدن مایا عمیق باشد ، تلاش برای نجات نشانه های آن از دنیای خارج همچنان ادامه دارد. به خصوص بازدید از معابد و سایت های دیگر بدون اجازه برای هر کسی هزینه دارد. همین اتفاق برای یک جهانگرد کالیفرنیایی در شبه جزیره یوکاتان در مکزیک افتاد که یک معما برای دولت محلی قرار داد. ویدئویی از این زن در حالی مشاهده می شود که وی در حال پایین آمدن از پله های هرم است که به معبدی به تمدن مایا منتهی می شود. جایی که مردم عادی جرات رفتن ندارند ، این سوال پیش آمد که چگونه و چرا این زن به آنجا رفته است.

پذیرایی در معبد انجام شد
این زن به اتهام ورود به این معبد بدون اجازه تمدن مایا و بالا رفتن از هرم بازداشت شد. همچنین گفته می شود که این زن در حالی که مست بود این کار را انجام داده و ویدیوی وی قبلاً ظاهر شده است. ادعاهای تایید نشده زیادی در این باره وجود دارد. این حادثه شامل مجموعه باستان شناسی Itja در یوکاتان بود. در 3 ژانویه ، این زن به معبد ال کاستیلو یا کوکولاکان رفته بود.

چرا رفتی داخل؟
این ویدئو که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است ، زنی را نشان می دهد که از هرم در حال پایین آمدن است و سایر گردشگران که در زیر ایستاده اند او را تماشا می کنند. طبق گزارش های محلی ، این زن گفت که به همسر فقیدش قول داده است از هرم بالا برود. برخی نیز ادعا می کنند که این زن استخوان های همسرش را بر روی هرم پهن کرده است. با این حال ، این تایید نشده است.

معبد بسیار باستانی است
انستیتوی ملی مردم شناسی و تاریخ (INAH) با صدور بیانیه ای اعلام کرد که تحقیقات پس از روشن شدن پرونده آغاز شده و پرونده تشکیل پرونده غیرمجاز علیه این زن قابل تحقیق است ال کاستیلو بین قرن 8 و 12 ساخته شده است. گفته می شود این معبد معبد خدای کوکولاچان است که به خدایان تمدن مکزیک نزدیک است. در بالای این هرم معبد قرار دارد ، تا آنجا که پله ها از هر طرف ساخته شده اند.

[ad_2]