فیلم ویروسی برای حیوانات: دو زنبور عسل درب بطری را در ویدئوی ویروسی باز می کنند: دو زنبور عسل درب بطری را باز می کنند

می 28, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

سائو پائولو
زنبورها عسل می سازند ، گرده افشانی می کنند ، حتی چهره ها را از پازل های ریاضی تشخیص می دهند ، اما توانایی های این موجودات کوچک به این محدود نمی شود. نمونه ای از این مورد در ویدئوی اخیر دیده می شود. هوش ، سخت کوشی و روحیه این دو زنبور عسل در ویدئوی منتشر شده در توییتر به وضوح دیده می شود. این فیلم از زنبورهایی که سعی می کنند درب بطری را باز کنند نیز بسیار ویروسی است.

به گفته ویرال هاگ ، یک کارگر در هنگام استراحت ناهار در سائو پائولو برزیل با تلفن خود از این ماجرا فیلمبرداری کرد. این ویدئو دو زنبور عسل را نشان می دهد که نزدیک درب بطری نوشیدنی سرد نشسته اند. هر دو رو به روی هم نشسته اند و درب دو طرف را حرکت می دهند. دیدن زنبورهای کوچک که از خرد و سخت کوشی استفاده می کنند نیز علاقه را افزایش می دهد و در نهایت درب آن می افتد.

https://www.youtube.com/watch؟v=p8fspqCKiVM

مردم همچنین از این ویدئو ابراز تعجب کردند ، و برخی نیز گفتند که این جعلی است ، اما علم همچنین معتقد است که زنبورهای عسل بسیار هوشمند هستند. طبق گزارش Science Alert ، آنها همچنین از یکدیگر یاد می گیرند و می توانند از ابزار استفاده کنند. همچنین می تواند معادلات اساسی ریاضی را بشمارد و حل کند.


در یک مطالعه ، زنبورهای عسل برای چرخاندن یک توپ گلف آموزش دیدند. برای این منظور آنها باید با نگاه کردن به یکدیگر یاد بگیرند ، کاری که به راحتی انجام دادند. اگرچه مغز آنها 0.0002٪ مغز انسان است ، اما اطلاعات جدید در مورد آنچه آنها می توانند انجام دهند نیز ممکن است ما را متعجب کند.

[ad_2]