فیلم مارها از خزندگان در کالیفرنیا: ویدئو: پس از تماشای ویدئویی از مردی که توسط مارها احاطه شده است ، لرزیدند و مردم گفتند – “ما حتی نمی توانیم ببینیم” – مردی که در یک باغ وحش خزندگان در کالیفرنیا توسط مارها احاطه شده است ، ویروسی می شود

فوریه 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • امروزه ، یک فیلم از باغ وحش خزندگان مستقر در ایالات متحده آمریکا ، کالیفرنیا به اشتراک گذاشته شده است.
  • در این ویدئو ، بنیانگذار باغ وحش ، جی بروور در میان مارهای بزرگ و خطرناک نشسته است.
  • با دیدن این فیلم بسیاری از مردم لرزیدند اما تاثیری در کارخانه آبجوسازی نداشت.

کالیفرنیا
یک فیلم عالی از Reptile Ju ، واقع در شهر کالیفرنیای آمریکا ، این روزها در توییتر به اشتراک گذاشته شده است. در این ویدئو ، بنیانگذار باغ وحش ، جی بروور در میان مارهای عظیم و خطرناک نشسته است. با دیدن این فیلم بسیاری از افراد می لرزند اما به نظر می رسد این مارها تاثیری در آبجوسازی ندارند. تاکنون میلیون ها نفر این فیلم را تماشا کرده اند.

در ویدئو مشاهده می شود که این مارها از انواع و اقسام مختلف ، بزرگ و کوچک هستند و در همه جا آبجوسازی را احاطه کرده اند. با تماشای این ویدئو ، اگر فکر می کنید حضور در میان این همه مار ترسناک نیست ، در این صورت اشتباه می کنید. هنگامی که در این ویدئو قرار گرفت ، تعداد زیادی مار روی کارخانه آبجوسازی افتاد. در این او از کنترل خارج شد. با این وجود بروور از این ترس نداشت و کاملاً خوشحال به نظر می رسید.

“وقتی بچه بودم آرزوی من بود”
ملاحظه می شود که بروور در این ویدئو می گوید: “هنگامی که من کودک بودم ، رویای من از … مار مار بود.” وی مردم را به تحقق آرزوهای خود فراخواند. او از کاربران شبکه های اجتماعی تشکر کرد و در این مدت یک دسته مار کاملا بر روی او افتاد. سپس با خوشحالی فریاد زد و به خندیدن ادامه داد. یکی از کاربران توییتر این ویدئو را در توییتر منتشر کرد و پرسید اگر شما می توانید یک ساعت در میان این مارها زندگی کنید ، آیا من 50 میلیون دلار به شما می دهم؟

در این ویدئو ، مردی گفت: “اوه ، نه ، من حتی نمی توانم آن را تماشا کنم یا بخشی از صفحه را که این مارهای خطرناک هستند لمس کنم.” کاربر دیگری گفت این مارها از من بزرگتر هستند. از طرف دیگر ، برخی دیگر گفتند که این مارها سمی نیستند. گفته می شود این فیلم اولین بار در سال 2019 در صفحه اینستاگرام باغ وحش خزنده بارگذاری شده است.

[ad_2]