فهیم دشتی پنجشیر: آیا بی بی سی مسئول مرگ فهیم دشتی در پنجشیر است: حمله طالبان در پنجشیر مقصر بی بی سی است

سپتامبر 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

کابل
احمد مسعود ، رهبر شورشیان تاجیکستان در حمله روز یکشنبه افغانستان به پنجشیر متحمل شکست بزرگی شد و فهیم دشتی ، سخنگوی وی و ژنرال صاحب عبدالودود جور ، فرمانده کل ارتش را کشت. اکنون چنین بحثی در رسانه های اجتماعی مطرح شده است که طالبان چگونه از فهیم اطلاعاتی کسب کرده اند؟

دره پنجشیر همیشه از هرگونه حمله یا قاعده ای دور بوده است ، اما روز یکشنبه اینجا یک منظره وحشتناک بود. گفته می شود که طالبان با همکاری ارتش پاکستان رهبران جنبش شورشی را هدف قرار داده اند. اکنون شایعه شده است که فهیم دشتی ، سخنگوی ارتش شورشیان و شریک رهبر احمد مسعود ، در حال مصاحبه با بی بی سی است.

چنین هدفی؟
در این مدت ، فیلم وی به نصف کاهش یافت و شماره تلفن ماهواره ای وی ظاهر شد. گفته می شود که طالبان با ردیابی تعداد به آنها رسیده و فهیم و سایرین هدف حملات هواپیماهای بدون سرنشین قرار گرفته اند. پس از طرح این س ،ال ، چه کسی مسئول چنین ویرانی هایی در منطقه جنگ زده است؟

طالبان خانه احمد مسعود را در پنجشیر تصرف کردند ، آیا رهبر شورشیان به تاجیکستان رفت؟
دشتی در مصاحبه با این کانال خبری گفته بود که NRF به تشکیل دولت با طالبان فکر نمی کند. او گفت که او و تمام تیمش آماده اند تا برای آینده افغانستان بمیرند. با این حال ، NRF از پیشنهاد اولماس برای پایان دادن به بازی خونین جاری در پنجشیر استقبال می کند. احمد مسعود بیانیه ای در این باره در صفحه فیس بوک NRF منتشر کرد.

کامار آقا ، آمریکا به افغانستان خیانت می کند

فهیم دشتی (تصویر فایل)

فهیم دشتی (تصویر فایل)

[ad_2]