فرانسه همچنان موشک کروز را با حملات هسته ای آلوده و آلوده تر به رافال تبدیل می کند

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

فرانسه شلیک موشک های هسته ای را از جنگنده های رافال تمرین کرده است. این موشک در هر زمان قادر است مخفیگاه های دشمن را ویران کند. پس از آزمایش موشکی ، ترکیه در کانا حضور دارد و با اف -16 آمریکایی به خود می بالد. امروز تنش ها در ترکیه و فرانسه به شدت با کشف نفت و گاز در مدیترانه ارتباط دارد. رجب طیب اردوغان ، رئیس جمهور ترکیه نیز بارها به فرانسه نسبت به جنگ هشدار داده است.

رافال یک موشک هسته ای ASMPA شلیک کرد

-اسپا

آزمایش سلاح هسته ای برای پرتاب موشک هسته ای (MBDA ASMPA) سازنده اسلحه MBDA در فرانسه در 9 دسامبر سال 2020 انجام شد. نیروی هوایی فرانسه در حال انتشار اطلاعات خود است. در این آزمون افسران ارشد داسو هواپیمایی و MBDA نیز حضور داشتند. در طول آزمایش ، موشک به هدف خود دقیق برخورد کرد. آزمایشات دیگر این موشک طی روزهای آینده انجام می شود.

فرانسه قدرت آتش رافال را افزایش می دهد

جنگنده های رافال که در نیروی هوایی و نیروی دریایی فرانسه مستقر هستند ، از سال 2009 و 2010 به موشک های کروز هسته ای (ASMPA) مجهز شده اند. فرانسه اخیراً برای بهبود توانایی موشک های خود ، سلاح ها را به طور گسترده آزمایش می کند. MBDA همچنین بر تولید موشک های جدید هسته ای با انرژی متوسط ​​(ASN4G) تأکید دارد.

فرانسه موشک هسته ای ASN4G را در رافال مستقر خواهد کرد

-asn4g-

MBDA در روزهای پس از توسعه ASN4G جایگزین ASMPA خواهد شد. هیچ سیستم دفاع موشکی موجود در جهان نمی تواند ASN4G را متوقف کند. قدرت شلیک و دامنه آن نیز به دلیل پرتاب هوا زیاد است. در چنین شرایطی اگر جنگنده رافال به این موشک مجهز شود ، قدرت استراتژیک فرانسه را افزایش می دهد.

حمله رافائل به پایگاه هوایی ترکیه

همین چند ماه پیش ، جنگنده های فرانسوی رافال حمله گسترده ای را به پایگاه هوایی آل واتیای ترکیه در لیبی انجام دادند. بسیاری از هواپیماهای ترکیه ، هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیماهای بال ثابت سقوط کرده اند. گفته می شود که بسیاری از سربازان ترک نیز در این حمله کشته شده اند. به گزارش هفته نامه عرب ، تنش ها میان مصر و ترکیه بر سر لیبی در اوج است.

بسیاری از موشکهای MBDA نیز از هند در Rafale هستند

جنگنده Rafale هندی به کشنده ترین موشک های هوا به هوا Meteor مجهز است. این موشک می تواند به یک جنگنده جت دشمن برخورد کند که در فاصله 100 کیلومتری با چشم غیر مسلح دیده نمی شود. همچنین دارای یک موشک میکا است. که توانایی تخریب موقعیت دشمن را دارد. رافائل می تواند دشمن را در فاصله 3700 کیلومتری نابود کند.

رافال در بسیاری از کشورها باعث هرج و مرج شد

قدرت تخریب جنگنده رافال را می توان از این رو قضاوت کرد که در 7 نوع ورزش رزمی از جمله حمل بمب اتم تخصص دارد. به موجب این نیروی بی نظیر رافائل ، نیروی هوایی فرانسه از لیبی به افغانستان ویران شد. Rafael Fighter Jet Air Supremacy توانایی رهگیری دشمن ، پشتیبانی از نیروهای هوابرد ، نیروهای زمینی ، دزدکی در خانه دشمن ، حمله به کشتی های جنگی دشمن در دریا و حمل مهمترین سلاح های هسته ای را دارد.

[ad_2]