عکس ویروسی پاکستان: عکس ویروسی یک مسافر تنها در یک پرواز هواپیمایی به پاکستان از انگلستان: عکس یک مسافر پاکستانی تنها در پروازی که از انگلیس می آید ویروسی می شود

ژانویه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • عکس خطوط هوایی بین المللی پاکستان ویروسی شد
  • فقط یک مسافر از انگلیس سوار پرواز شد
  • پروازها به دلیل فشار جدید کرونا به حالت تعلیق درآمده است
  • اتحادیه اروپا و انگلیس پس از سقوط هواپیما در کراچی پروازهای خود را به حالت تعلیق درآوردند

اسلام آباد
خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) رکورد جدیدی ثبت کرد. عکس پرواز تنها با یک مسافر سرنشین ویروسی می شود. این پرواز بین المللی از منچستر به اسلام آباد می رفت. تنها مسافر این کشور اهل گجرات بود. تصویر مردی که در PIA Hi-Fly A330 اجاره ای تنها نشسته است اکنون به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است.

کاهش پروازها از انگلیس
بر اساس گزارش ها ، این پرواز معمولاً 371 مسافر را جابجا می کند ، اما به دلیل ویروس تاج میزان قابل توجهی در تعداد افرادی که از انگلیس می آیند وجود دارد. علاوه بر این ، پروازهای PIA از زمان سقوط هواپیما در ماه مه گذشته در اتحادیه اروپا و انگلستان ممنوع شد. نکته قابل توجه این است که پس از سقوط هواپیما در مستعمره مسکونی نزدیک فرودگاه کراچی ، دام خلبانان جعلی در این کشور کشف شد.

عبدالله خان سخنگوی PIA به رسانه ها گفت که دولت پاکستان بنا به درخواست اداره مسافرت گجرات ، هواپیماهای اجاره ای را به دلایل بشردوستانه مجاز دانسته است. مسافر تنها برای یک سفر هفت ساعته در یک کابین کلاس تجاری نشسته بود.

هرج و مرج ویروسی جدید در انگلیس
پیش از این ، دولت پاکستان پروازها از انگلیس به سوی سویه جدید ویروس کرونا را ممنوع کرد. دو مسافر آلوده به این سویه جدید در پاکستان پیدا شده اند. پاکستانی هایی که به انگلیس سفر می کنند باید 72 ساعت قبل تست منفی PCR را انجام دهند. به دلیل ویروس جدید در انگلیس وضعیت بدتر شده است و اکنون شدیدترین مسدود کردن اعمال شده است.

[ad_2]