عکس ویروسی طالبان: عکس ویروس طالبان: عکس ویروسی طالبان

آگوست 13, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

کابل
طالبان که مدعی تشکیل دولت انکشافی افغانستان است ، به تدریج موقعیت خود را در این کشور افزایش می دهد. وی همچنین هرات ، سومین شهر بزرگ را فتح کرد. تصاویری از جنگجویانی که در حومه شهر پرسه می زنند نیز ظاهر شده است و می توان آنها را به راحتی در حال جشن گرفتن پیروزی دید.

در بسیاری از مناطق کشور ، چنین عکس ها و ویدئوهایی به چشم می خورد که در آنها می توان جنگجویان طالبان را در حال رقص و پریدن مشاهده کرد. در جدیدترین عکس هرات ، او در حال رانندگی با ماشین بچه ها به محل نمایشگاه دیده می شود. افرادی که به عکس پاسخ دادند گفتند که این جنگجویان طالبان که همیشه مسلح هستند احتمالاً برای اولین بار چنین چیزهایی را دیده اند و از دیدن آنها هیجان زده شده اند.

در واقع ، این ویدئو که پیشتر ظاهر شد ، نشان می داد که جنگجویان طالبان در حال استراحت بر روی نیمکت ، به کاخ والی در نیمروی وارد می شوند. این تروریست ها که متهم به شکنجه و کشتن مردم هستند ، میوه ها و بیسکویت ها را کف می کنند.

طالبان پس از غزنی هرات را تصرف کردند ، این دومین ضربه در یک روز به دولت افغانستان بود
در همین حال ، صبح روز پنجشنبه ، جنگجویان طالبان غزنی را در 150 کیلومتری کابل پایتخت تصرف کردند. طالبان در یک هفته 11 مورد از 34 مرکز ولایت افغانستان را تحت کنترل خود درآوردند. اشغال هرات در نزدیکی مرز ایران توسط طالبان به عنوان یک مانع بزرگ برای دولت افغانستان تلقی می شود.

بر اساس گزارشی از واشنگتن پست ، یک مقام آمریکایی که از نزدیک افغانستان را زیر نظر دارد ، گفت که ارتش آمریکا اکنون تخمین زده است که دولت افغانستان می تواند ظرف 90 روز آینده سقوط کند. با این حال ، یک مقام دیگر گفت که طالبان می توانند این کار را تنها در 30 روز انجام دهند.

حمله هوایی به مخفیگاه طالبان؟ وزارت دفاع افغانستان با یک ویدئو در توییتر به دام افتاده است

فایل عکس

فایل عکس

[ad_2]