عکس های نخست وزیر مودی در رالی پاکستان: تجمع Sindhudes Pro Freedom در شهر شن در سند پاکستان با پوسترهای نخست وزیر نارندرا مودی

ژانویه 18, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • در پاکستان ، تجمعی در شهرک سان برگزار شد و خواستار ایجاد یک کشور جداگانه سند در استان سند شد.
  • شرکت کنندگان در رالی از نخست وزیر مودی و دیگر رهبران جهان می خواهند که به تشکیل سندها کمک کنند
  • در همین حال ، معترضین همچنین شعارهایی را در حمایت از استقلال سر دادند و خشم را از دولت خالی کردند.

کراچی
مردم معترض به “فروش” استان سند در پاکستان به چین در شهر سن تجمع کردند و خواستار جدا شدن ایالت از سند شدند. افرادی که در این راهپیمایی شرکت می کنند با عکاسی از نارندرا مودی نخست وزیر هند و دیگر رهبران جهان خواستار کمک در ایجاد سیندودش شده اند. در همین حال ، معترضین شعارهایی نیز در حمایت از استقلال سر دادند.

به گزارش خبرگزاری ANI ، این تجمع در سان تاون روز یکشنبه برگزار شد. در همین حال ، معترضین خواستار مداخله نخست وزیر مودی و دیگر رهبران جهان در ایجاد کشوری جدا از سند شدند. توضیح اینکه دولت عمران کارهای زیادی با استان سند انجام می دهد. نه تنها این ، سرزمین سند به زور به چین واگذار شد. مناطق چینی را برای ماهیگیری به چین می دهند.

جنرال موتورز سید این جنبش را پس از استقلال بنگلادش آغاز کرد
احزاب ناسیونالیست سند برای ایجاد یک کشور جداگانه سند در پاکستان فشار می آورند. این جنبش اندکی پس از استقلال بنگلادش توسط رهبر سند ، جنرال موتورز سید آغاز شد. او جهت گیری جدیدی به ناسیونالیسم سند داد و ایده سندودش را ارائه داد. رهبران مرتبط با این جنبش معتقدند که دستیابی به آزادی و حقوق از طریق پارلمانی امکان پذیر نیست.

در بلوچستان ، سازمان های استقلال سند اخیراً اعلام کردند که با کریدور اقتصادی چین و پاکستان مخالفت می کنند. وی گفت که هم سند و هم بلوچستان تحت تأثیر پروژه قدرتمند CPEC چین قرار دارند. بلوچ خان ، سخنگوی بلوچ راجی آلوئی سنگر ، گفت كه CPEC به دنبال تصرف سند و بلوچستان از طریق CPEC است. نه تنها این ، بلکه به دنبال کنترل منابع ساحلی گوادر و بادین است.

[ad_2]