عکس های معبد بزرگ جدید دبی: سال آینده توسط دیوالی افتتاح می شود – معبد باویشیا در دبی در مساحت 75000 متر مربع در حال ساخت است ، عکس های شگفت انگیز ظاهر شده است

ژانویه 25, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • معبد هندوها در دبی سال آینده توسط دیوالی راه اندازی می شود.
  • پایه و اساس این معبد در جریان اپیدمی ویروس کرونا در آگوست سال گذشته گذاشته شد.
  • این معبد در نزدیکی دادگاه گورو ناناک سینگ در منطقه جبل علی در شهر در حال ساخت است

دبی
معبد هندوها در دبی سال آینده توسط دیوالی راه اندازی می شود. این در گزارش های رسانه ای گزارش شده است. سنگ بنای این معبد در جریان اپیدمی در آگوست سال گذشته گذاشته شد. طبق گفته اداره توسعه جامعه دبی ، این معبد در نزدیکی گورو ناناک سینگ دوربر در منطقه جبل علی این شهر در حال ساخت است که ادامه سندی گورو دوربر در دبی است.

معبد Sindhi Guru Durbar یکی از قدیمی ترین معابد هندو است که در اینجا واقع شده است و قدمت آن به دهه 1950 باز می گردد. راجو شروف ، یکی از معتمدان معبد روز یکشنبه در گفتگو با گلف نیوز ، گفت: “این معبد مشخصه دیدگاه های باز و ذهنیت مردم امارات و دوبی است.” وی افزود: “این سفر برای تبدیل شدن از یک معبد قدیمی یک اتاقه به یک معبد 70،000 فوت مربعی و یک مرکز اجتماعی در سال 1950 بدون سخاوت و دیدگاه آشکار حاکمان دبی و حمایت بی سابقه CDA امکان پذیر نیست ، دبی ساخته می شود.

معبد دبی

معبد باشکوه 11 خدای در حال ساخت در دبی


این معبد در زمینی به مساحت 75000 متر مربع واقع شده است

طبق گزارش خلیج تایمز ، این معبد خانه 11 خدای هندو خواهد بود. این گزارش همچنین می گوید که بنای معبد باید در 25000 متر مربع زمین ساخته شود ، در حالی که کل مجموعه در زمینی به مساحت 75000 متر مربع واقع خواهد شد. این سازه دارای دو زیرزمین ، یک طبقه همکف و یک طبقه است.

این معبد همچنین دارای یک سالن ضیافت 4000 فوت مربع با ظرفیت تقریبی 775 نفر و یک اتاق چند منظوره با 1000 فوت مربع برای مراسم کوچکتر خواهد بود. ظرفیت افراد درگیر در آن 100 نفر خواهد بود. جامعه هندو از کار ساخت این معبد بزرگ ابراز خرسندی کرده است.

[ad_2]