عکس هایی از آزمایشگاه Coronavirus در Wuhan: خفاش های بروزرسانی Covid 19 در چین نگهداری شدند

ژوئن 14, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • خفاش ها در آزمایشگاه ووهان چین و در محاصره گسترش تاج ، در قفس نگهداری می شدند.
  • تصاویری که برای اولین بار از آزمایشگاه ووهان به دست آمد ، خفاش های نگهداری شده در قفس را نشان می دهد
  • این ویدئو پس از معرفی امنیت بیولوژیکی سطح 4 در آزمایشگاه ووهان منتشر شد

ملبورن / پکن
خفاش ها در آزمایشگاه ووهان چین در قفس نگهداری می شدند و در اطراف آنها اتهامات گسترش اپیدمی کرونر در سراسر جهان بود. این در عکس هایی که برای اولین بار از آزمایشگاه ووهان پدیدار شد ، آشکار شده است. این عکس ها از آزمایشگاه ووهان ادعای سازمان بهداشت جهانی (WHO) را رد کرد که این سو the ظن ترک کرونا از آزمایشگاه ووهان را “توطئه” خواند.

یک فیلم رسمی از آکادمی علوم چین از ماه مه 2017 نشان می دهد که خفاش ها در یک قفس قرار می گیرند. این فیلم پس از معرفی امنیت با توجه به سطح جدید ایمنی زیستی 4 در آزمایشگاه ووهان منتشر شد. این استانداردهای ایمنی در صورت تصادف را تعیین می کند. وی همچنین از بسیاری از اختلافات با دولت فرانسه بر سر ساخت آزمایشگاه صحبت کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=ANRs4DojOek

دیده می شود که دانشمندان حشرات را با خفاش تغذیه می کنند
همچنین در این فیلم مشاهده می شود که دانشمندان در حال تغذیه حشرات با خفاش دیده می شوند. این فیلم 10 دقیقه ای کاملاً به ساخت آزمایشگاه ووهان می پردازد. همچنین مصاحبه با بسیاری از دانشمندان را نشان می دهد. پیش از این ، WHO در گزارش خود مبنی بر منشا تاج ، نگفت که خفاش ها در آزمایشگاه ووهان نگهداری می شوند. گزارش تحقیق فقط می گوید که حیوانات در آزمایشگاه ووهان نگهداری شدند.

پیتر داساک ، کارشناس WHO ، حتی گفته بود که ادعای پرورش خفاش در آزمایشگاه ووهان یک توطئه است. این فیلم از آکادمی علوم چین توسط تیمی از محققان کشف شد که خود را DRASTIC می نامند. این محققان در تلاشند تا منشا ویروس تاج را کشف کنند. پیش از این ، بسیاری از محققان ادعا کردند که خفاش ها در آزمایشگاه ووهان نگهداری می شوند.

[ad_2]