عکس ماه ویروسی ناسا: ناسا یک تصویر رنگی از ماه را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد که ویروسی می شود: ناسا یک تصویر رنگی از ماه را در اینستاگرام به اشتراک می گذارد

آگوست 5, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
زیبایی ماه و انتشار مهتاب بخشی از شعر ، داستان ، اشعار و اصطلاحات بوده است ، اما یک تصویر اخیر نیاز به تغییر در آیاتی دارد که در ستایش او خوانده می شود. گاهی اوقات با قرمزی ، گاهی اوقات با شیر روشن می شود ، و گاهی اوقات با گودال ها ، بسیاری از رنگ های ماه را از تاریکی قابل مشاهده خواهید دید ، به سختی کسی فکرش را می کند. شاید به همین دلیل است که وقتی سازمان فضایی آمریکا ناسا تصویر رنگی از ماه را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت ، مردم با تعجب فریاد زدند.

شامل 53 عکس
فضاپیمای گالیله ناسا در مسیر مشتری ، تصویری موزاییک با رنگ ماه جعلی گرفت که از مجموعه 53 تصویر تهیه شده است. این عکس در 7 دسامبر 1992 ، هنگام نزدیک شدن به منطقه شمالی ماه گرفته شده است. این ویژگی های مختلف نیمکره شمالی ماه را نشان می دهد.

هر رنگ چیزی می گوید
قسمتهای صورتی کوه هستند ، یکی از آنها را می توانید در انتهای تصویر اطراف استخر برای تأثیر بحران مشاهده کنید. مناطق آبی تا نارنجی جریان گدازه های آتشفشان های باستانی را نشان می دهند. در سمت چپ Crisium Mare Tranquillitatis آبی مایل به قرمز است ، جایی که آپولو 11 فرود آمد. تیتانیوم در مقادیر زیادی در اینجا یافت می شود ، که در قسمت های خاکستری و نارنجی آن کمتر است.


در رنگ آبی روشن ، آثار شهاب سنگ ها و سیارک هایی که در تاریخ اخیر به هم برخورد کرده اند وجود دارد که مواد معدنی را به خاک وارد کرده است. رگه های آبی از دهانه های ایجاد شده لحظاتی پیش بیرون می آیند.

این مأموریت اکتشافات زیادی انجام داد
فضاپیمای گالیله که نام آن از ستاره شناس بزرگ ایتالیایی گرفته شده است ، بین سالهای 1995 تا 2003 به دور مشتری می چرخد. گالیله چهار قمر بزرگ مشتری را کشف کرد. با استفاده از دوربین و 9 ابزار دیگر ، دانشمندان به اکتشافات زیادی دست یافتند. اینها شامل امکان اقیانوس در قمر اروپا می شود. ماموریت جونو که پس از گالیله ارسال شده است ، در تلاش است تا پاسخ س questionsالات مربوط به منشا منظومه شمسی را بیابد.

ماه رنگی

ماه رنگی[ad_2]