عکس ستاره ناسا: ناسا عکسی از ستاره نوترون منتشر می کند و از آنها می پرسد آیا می توانند یک ستاره را ببینند یا یک دست – چگونه سردرگمی ناسا را ​​برطرف کنیم؟ دست ها یا صورت در عکس یک ستاره از فضا دیده می شود؟

ژانویه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

واشنگتن
تصاویر ستاره ها در فضا به همان اندازه زیبا هستند ، اما آژانس فضایی ایالات متحده ناسا قبلاً یک معما ایجاد کرده است. در واقع ، آژانس ضمن به اشتراک گذاشتن عکسی از یک ستاره نوترونی ، پرسید که مردم چه چیزی را در آن می بینند ، صورت یا دست؟ از آن زمان ، چشم و ذهن مردم در این تصویر شگفت انگیز باقی مانده است.

این تصویر توسط رصدخانه اشعه ایکس چاندرا ناسا به اشتراک گذاشته شده است که یک ستاره نوترونی به نام PSR B1509-58 را مشاهده کرده است. در اطراف او ذرات انرژی نیز وجود داشت. این عکس اولین بار در سال 2009 منتشر شد و در آن زمان هنوز مورد بحث و جدال بود. احساس می کرد مثل یک بازو در اشعه ایکس است. ناسا همچنین در مورد چگونگی یافتن شکل تصویر قابل شناسایی توسط افراد می نویسد.


ناسا این عکس را توصیف کرد ، اشعه ایکس طلایی از چاندرا و داده های مادون قرمز از تلسکوپ مادون قرمز پهن باند مادون قرمز NAS (WISE) به رنگ های قرمز ، سبز و آبی را نشان می دهد. طبق گفته ناسا ، مردم یک بار دیگر این کار را می کنند و اکنون می توانند چهره را در آن ببینند. ناسا از مردم پرسید که چه چیزی در این عکس ، دست یا صورت مشاهده می کنند.[ad_2]