عوارض جانبی واکسن Pfizer coronavirus: پزشک مکزیکی پس از واکسن واکسن Pfizer فلج شد Covid 19 – واکسن Pfizer: پزشک پس از دریافت واکسن ویروس کرونا ویران شد ، خانواده ها به جهانیان متوسل شدند

ژانویه 6, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • پزشک زن پس از دریافت واکسن Corona Pfizer در مکزیک فلج شد
  • در عرض نیم ساعت از دریافت واکسن دکتر کارلا سیسیلیا پرز عوارض جانبی شدید
  • وی پس از رنج گرفتگی ، اسپاسم ، ضعف و دشواری در تنفس در بخش مراقبت های ویژه بستری شد.

مکزیکوسیتی
کارلا سیسیلیا پرز ، زن بیمار وخیم ، پس از دریافت واکسن Pfizer Corona در مکزیک فلج شد. پزشک پس از تحمل بثورات روی بدن ، اسپاسم ، ضعف و دشواری در تنفس ، در طی نیم ساعت از دریافت واکسن در بخش مراقبت های ویژه بستری شد. خانواده بیمار درخواست کردند که تحقیقات بیشتری در مورد چنین عارضه جانبی جدی واکسن مورد نیاز باشد.

در همین حال ، وزارت بهداشت مکزیک گفت که تحقیقات در مورد کل پرونده را آغاز کرده است. وزارت بهداشت گفت التهاب مغز و نخاع دکتر کارلا (آنسفالومیلیت) تحت درمان قرار گرفته است. دکتر کارلا قبل از واکسیناسیون به آنتی بیوتیک حساسیت داشت. پزشک از چنین آنتی بیوتیکی از چنین عوارض جانبی جدی رنج می برد.
دو روز پس از واکسن عروق کرونر Pfizer ، یک کارمند بهداشت فوت کرد و پدر خواستار پاسخ شد
“ما با واکسن کرونا مخالف نیستیم ، تحقیقات لازم است”
وزارت بهداشت گفت: “ما اصراری نداریم که دکتر کارلا توسط واکسن فلج کشته شود. با این حال ، لازم است روشن شود که آیا این مربوط به معرفی واکسن است. ما بحث نمی کنیم که وی توسط واکسن فلج شده است. برای تأیید این موضوع به مطالعه نیاز است. از سوی دیگر ، یکی از اقوام دکتر کارلا کارلوس گفت که خانواده ما تصمیم گرفته است مردم را از واکسیناسیون دلسرد نکند. همچنین باید اطمینان حاصل شود که با دکتر کارلا به درستی رفتار می شود و کل پرونده وی مورد بررسی قرار می گیرد تا از بروز چنین حوادثی در آینده جلوگیری شود.

پیش از این ، وزارت بهداشت گفته بود که دکتر 32 ساله کارلا علیه ویروس کرونا کرن واکسینه شده است. وی پس از تحمل بثورات روی بدن ، اسپاسم ، ضعف بدن و دشواری در تنفس ، پس از دریافت واکسن در مدت نیم ساعت در بخش مراقبت های ویژه بستری شد. وقتی دکتر به واکسن واکنش نشان داد ، تحت نظارت واکسن بود. آنها اکنون تحت درمان هستند.

[ad_2]