عوارض جانبی واکسن Pfizer Biontech Covid: 13 مرگ در نروژ پس از واکسیناسیون علیه Pfizer – واکسن کرونا ویروس: 13 کشته پس از تزریق واکسن Corona در نروژ ، واکسن Pfizer مورد بحث

ژانویه 15, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • واکسن تاج Pfizer 4 روز پس از سال نو در نروژ شروع به کار کرد
  • تاکنون 33،000 نفر در کشور علیه ویروس کرونا ویروس Pfizer واکسینه شده اند.
  • اکنون که بسیاری از افراد واکسینه شده اند ، عوارض جانبی در 29 نفر در نروژ مشاهده شده است.

اسلو
واکسن ویروس کرونا ویروس فایزر 4 روز پس از سال جدید در نروژ معرفی شد. تاکنون این واکسن ویروس کرونا به 33000 نفر در کشور تزریق شده است. در نروژ پیش از این اعلام شده بود که واکسن کرونر عوارض جانبی خواهد داشت. آژانس پزشکی نروژ اکنون اعلام کرده است که 29 نفر عوارض جانبی دیده اند که در نتیجه آن 13 نفر جان خود را از دست داده اند.

به گزارش خبرگزاری روسی اسپوتنیک ، آژانس پزشکی نروژی اشتاینر مادسن به اپراتور ملی NRK در این کشور گفت: “از این 13 مرگ ، 9 مورد عوارض جانبی جدی و 7 مورد عوارض جانبی کمتر است. در نروژ ، در مجموع 23 مرگ مربوط به واکسیناسیون است که تاکنون 13 مورد از آنها بررسی شده است.
پس از دریافت واکسن Pfizer علیه ویروس تاج ، پزشک در بخش مراقبت های ویژه بستری شد
“همه افراد بالای 80 سال درگذشتند”
مادسن گفت: سالمندان آسیب پذیر ساکن خانه های سالمندان از جمله افرادی هستند که برای مرگ و میر تحقیق می شوند. همه کشته شدگان بیش از 80 سال سن دارند. وی اظهار داشت: به نظر می رسد این بیماران پس از دریافت واکسن از عوارض جانبی تب و اضطراب رنج برده اند که این امر باعث بیماری جدی آنها شده است. او بعداً درگذشت.

علاوه بر این ، مدیر پزشکی Steinar Madsen تأکید کرد که چنین مواردی نادر است و این واکسن به هزاران بیمار مبتلا به بیماری های قلبی عروقی ، زوال عقل و بسیاری از بیماری های جدی دیگر تزریق شده است. وی گفت در حال حاضر نگران بسیاری از این موارد عوارض جانبی نیست. وی گفت: “ما از این بابت نگران نیستیم. واضح است که ، به استثنای برخی از افراد بیمار ، خطر کمی از این واکسن ها وجود دارد.
دو روز پس از واکسن کرونر فایزر ، یک زن کارمند بهداشت درگذشت ، پدری خواستار پاسخ شد
“فقط یک به یک واکسن بزنید”

9 بیمار در نروژ که عوارض جانبی شدیدی داشتند شامل واکنش های آلرژیک ، ناراحتی بیش از حد و تب بودند. جدا از این ، در 7 بیمار که عوارض جانبی کمتری داشتند ، درد شدیدی در محل تزریق وجود داشت. حتی در آن زمان ، آژانس دارویی نروژ از مقامات خواست تا اولین افرادی که واکسینه شده اند را به دقت شناسایی کنند. مادسن گفت: پزشکان باید کسانی که نیاز به واکسیناسیون دارند را به دقت شناسایی کنند. کسانی که به شدت بیمار هستند و تعداد آخرین نفس هایشان را می کشند فقط باید پس از چک یک به یک واکسینه شوند. ”

واکسن فایزر

13 نفر در نروژ به علت اثر واکسن Pfizer کشته شدند

[ad_2]