عوارض جانبی واکسن های چینی: خطرناکترین واکسن China Sinopharm Covid 19 در جهان 73 عارضه جانبی – ویروس کرونا واکسن چینی خطرناکترین ویروس در جهان ، 73 عارضه جانبی: پزشک چینی

ژانویه 8, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • چین از ترس عدم تهیه واکسن تاج خود ، جهان را می زند
  • اکنون پزشک چینی ادعای واکسن تاج اژدها را فاش کرده است
  • دکتر تائو واکسن کرونر چینی را آسیب پذیرترین واکسن در جهان اعلام کرد

پکن
چین در حال غلبه بر ترس از واکسن کرونر خود در سراسر جهان است ، اما اکنون یک پزشک چینی ادعاهای اژدها را فاش می کند. پزشک چینی ، تائو لینا ، جنجال هایی را برانگیخته و ادعا کرده است که واکسن ویروس کرونا ویروس آسیب پذیرترین ویروس در جهان است و 73 عارضه جانبی دارد. این واکسن توسط شرکت دولتی چین Sinoform ساخته شده است.

چین همچنان ادعا می کند که واکسن آن بی خطر است. نه تنها این ، صادرات آن به بسیاری از کشورهای جهان از جمله پاکستان انجام خواهد شد. پس از آنکه اظهارات پزشک چینی در سراسر جهان ویروسی شد ، دکتر تائو قبلاً ادعای خود را رد کرده است. وی ادعا می کند که رسانه های غربی سخنان وی را “تحریف” می کنند. دکتر تائو ادعا می کند که گفته های قبلی او فقط هجو تلخی بود.
پزشک سالم 16 روز پس از دریافت واکسن کرونر توسط Pfizer ، همسر واکسن ، درگذشت
73 عوارض جانبی واکسن چینی: دکتر تائو
دکتر تائو اصرار داشت که رفتارهای چینی “بسیار ایمن” است و از هموطنان خود بخاطر اظهارات بی احتیاطی عذرخواهی کرد. اوایل شب سال نو ، مقامات بهداشتی در چین واکسن سیانوفرم را به طور مشروط تأیید کردند. چین ادعا می کند که این واکسن 79.34٪ موثر است. چین این واکسن را دقیقاً قبل از اواسط ماه فوریه ، سال نو چینی که دارای کارمندان بهداشت و افراد شاغل است ، برای میلیون ها نفر آزاد خواهد کرد.
90٪ موارد آلرژیک واکسن ویروس کرونا در زنان ، ایالات متحده تحقیق را آغاز کرد
پیش از این ، دکتر تائو با ترس از این که این واکسن چینی خطرناک ترین واکسن در جهان است ، بلاگ در مورد واکسن Cyanoform coronavirus نوشت. این وبلاگ در سایت رسانه های اجتماعی چینی Weibo بارگذاری شده است. اکنون این پوست پوست برداشته شده و دلیل آن بیان نشده است. در این پست ، دکتر تائو ادعا می کند که 73 عارضه جانبی واکسن چینی وجود دارد. این موارد شامل درد ، سردرد ، فشار خون بالا ، کاهش بینایی و چشایی و مشکل ادرار در محل تزریق است.

واکسن China Covid 19

یک پزشک چینی ادعای بزرگی در مورد ویروس کرونا کرده است

[ad_2]