عمران خان: کانگال پاکستان برای نجات هواپیماهای مصادره شده در مالزی 51 کرور روپیه پرداخت می کند ، رسوایی بین المللی انجام شده است – شرکت های هواپیمایی بین المللی پاکستان پس از توقیف هواپیما در مالزی 7 میلیون دلار به شرکت جت پرداخت می کنند

ژانویه 23, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

اسلام آباد
یک هفته پس از ربودن هواپیمای خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) در مالزی ، به نظر می رسد که نگرش دولت عمران خان در حال تغییر است. شرکت هواپیمایی ملی پاکستان به دادگاه عالی لندن گفت که 7 میلیون دلار به یک شرکت هواپیمایی ایرلندی پرداخت کرده است. هواپیمای PIA پس از اختلاف در مورد میزان اجاره در مالزی توقیف شد.

پاکستان 7 میلیون دلار پرداخت کرد
به گزارش تلویزیون جهانی ، روز جمعه ، PIA به قاضی دادگاه عالی لندن گفت كه در مورد دو هواپیمای اجاره شده توسط Aircap مستقر در دوبلین ، حدود 7 میلیون دلار به Peregrine Aviation Charlie Ltd پرداخت كرده است. این خبر می گوید که روز جمعه ، وکلای PIA و هواپیمایی از دادگاه خواستند که تاریخ بعدی را برای رسیدگی به پرونده تعیین کند.

از این رو مالزی هواپیماهای پاکستان را مصادره کرده بود
هواپیمای بوئینگ -777 PIA هفته گذشته در پی دستور دادگاه محلی در پرونده ای مبنی بر عدم پرداخت اجاره بهای AirCap ، توسط مقامات مالزی در فرودگاه کوالالامپور توقیف شد. پیش بینی می شود که قبل از صدور قرار قانونی از دادگاه ، کل مبلغ طبق توافق پرداخت شود. وکیل شرکت ایرپاپ مستقر در دوبلین به دادگاه گفت که موضع شاکی این است که مبلغ امروز توسط متهم پرداخت شد (PIA). “

کرونا کمر صنعت هواپیمایی پاکستان را شکست
طبق اخبار دادگاه گفته شد PIA از ماه ژوئیه این مبلغ را پرداخت نکرده است و هر ماه باید 5 میلیون و 880 هزار دلار به شرکت های هواپیمایی بپردازد. عدم انجام این کار تشکیل شد PIA در ادعای خود اظهار داشت که صنعت حمل و نقل هوایی به شدت تحت تأثیر بیماری همه گیر Kovid-19 قرار گرفته است و بنابراین باید مقدار آن کاهش یابد.

در پی دستورات دادگاه عالی لندن یک هواپیمای پاکستانی توقیف شد
در همین حال ، شرکت لیزینگ فعالیت های PIA را زیر نظر گرفت و به محض اطلاع از اینکه پرواز شماره 895 قرار است در فرودگاه مالزی به زمین بنشیند ، گفت که دادگاه محلی طبق قانون اجاره بین المللی هواپیمایی کشوری در پرونده توقیف هواپیما. سخنگوی شرکت هواپیمایی گفت که بوئینگ -777 پس از صدور دستور توسط دادگاه عالی لندن توقیف شد.

[ad_2]