عمران خان: کانال اخبار پاکستان به دلیل عدم اطلاع قضات به مدت 30 روز بسته شد ، – پاکستان نیوز

ژانویه 23, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

اسلام آباد
یک کانال خبری پاکستان به اظهارات تحقیرآمیز علیه قضات متهم شده است. نظارت بر رسانه های پاکستان مجوز کانال Bol News را به مدت 30 روز به حالت تعلیق درآورد. نه تنها این ، جریمه 10 روپیه ای برای کانال اعمال شد. ادعا می شود كه یكی از مجریان وی هنگام پخش اظهارات تحقیرآمیز را به قوه قضاییه ارائه داده و ادعاهای جدی كرده است

مجوز Bol News به مدت 30 روز لغو شد
بیانیه ای از طرف مقام تنظیم مقررات رسانه های الکترونیکی پاکستان (PEMRA) روز جمعه علیه Bol News اقدام کرد. PEMRA در توییت خود نوشت که PEMRA مجوز Bol News را به مدت 30 روز لغو کرده و 10 لاک ناخن به او جریمه کرده است.

ناظران رسانه ای پاکستان بیانیه ای صادر کردند
PEMRA گفت: سامی ابراهیم ، مجری برنامه ، در هنگام بحث در مورد انتصاب قضات در دادگاه عالی لاهور ، در 13 ژانویه ، اظهارات تحقیرآمیزی را علیه رئیس قاضی دادگاه و سایر قضات انجام داد. اصل 68 قانون اساسی […] و با نقض ماده 19 قانون رفتار PEMRA سال 2015 ، دادگستری را متهم کرد.

کانال عذرخواهی نکرد
ناظر رسانه ای گفت که پس از انتشار دلیل نمایش ، این کانال پشیمان نشده و در عوض گفت که (اخطار) باید پس گرفته شود. در آوریل 2019 ، LHC با ارسال نامه ای به ابراهیم ، قضات دادگاه عالی را محكوم كرد. فاود چودری ، وزیر علوم ، در یک مراسم عروسی در سال 2019 آن لنگر را زد. در واقع ، در طی یک رویداد ، میزبان او را به توطئه علیه نخست وزیر عمران خان متهم کرد.

[ad_2]