عمران خان پاکستان: معشوقه میلیاردها دلاری زن سعودی که با راننده پاکستانی ازدواج کرده است؟ بدانید چرا شوخی عمران خان پرواز می کند – عمران خان به دنبال فیلم ویروسی ازدواج یک تاجر سعودی با یک راننده پاکستانی رفت

ژانویه 2, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

نکات برجسته:

  • ویدیوی عجیبی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است
  • زن ثروتمند سعودی با راننده پاک ازدواج می کند
  • مردم عمران خان نخست وزیر پاکستان را کاملاً مستثنی کرده اند
  • بدهی چند میلیارد دلاری عربستان سعودی به پاکستان بازگردانده می شود

اسلام آباد
اخیراً ویدئویی در شبکه های اجتماعی منتشر شد مبنی بر اینکه یک تجارت ثروتمند در عربستان سعودی با یک راننده پاکستانی ازدواج کرده است. در حالی که مردم آن را نمونه ای از عشق می نامند ، همچنین ادعا می شود که این ویدیو در واقع مربوط به یک عروسی عرب است و با پیام های جعلی به اشتراک گذاشته می شود. در همان زمان ، پس از روشن شدن آن ، مردم شروع به محکم کردن عمران خان نخست وزیر پاکستان کردند.

این ویدئو در رسانه های اجتماعی منتشر شد و ادعا کرد که این زن ثروتمندترین تاجر در عربستان سعودی سائو بینت عبدالله آل محبوب است. گفته می شود که ساهو دارایی های زیادی از جمله مکه و مدینه و همچنین هتل هایی در فرانسه و سایر کشورها دارد. گفته می شود کل دارایی های آن 8 میلیارد دلار است. در این ویدئو ، مردی که با او نامزد شده بود به عنوان راننده او از نژاد پاکستانی توصیف شده است.

این به عنوان نمونه ای از عشق در بسیاری از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی توصیف شده است. با این حال ، صحت این ویدیو تأیید نشده است. در همین زمان ، بسیاری از سایت ها همچنین ادعا می کنند که این فیلم در واقع از عروسی دو میلیارد نفر است و زنی که در آن دیده می شود ، یک تاجر ثروتمند از عربستان نیست.

چرا عمران هدف قرار گرفته است؟
در همین حال ، پس از پخش فیلم ، عمران خان نخست وزیر پاکستان مورد انتقاد قرار گرفت. در حقیقت ، عکسی قدیمی از عمران دیده می شود که وی در حال رانندگی برای شاهزاده سعودی است. در مورد این موضوع ، برخی می گویند که سرنوشت ازدواج با ساهو بهتر بود ، در حالی که عمران اکنون باید میلیاردها دلار بدهی عربستان را بپردازد.

عکس قدیمی عمران خان

عکس قدیمی عمران خان

عربستان سعودی عصبانی خواستار بازپرداخت بدهی شد
به طور قابل توجهی ، در قالب بسته کمک اقتصادی ، عربستان سعودی طی 2 سال 6.2 میلیارد دلار وام به پاکستان اعطا کرد که شامل 3 میلیارد دلار پول نقد بود ، در حالی که باقیمانده پول نفت و گاز را به پاکستان تحویل می داد. باید می دونستم. عربستان سعودی که از اظهارات تحریک آمیز وزیر خارجه پاکستان متضرر شده بود ، بسته ای را که در سال 2021 به پایان می رسد ، در سال 2020 بسته و خواستار بازپرداخت بدهی پاکستان شد. سپس پاکستان بازپرداخت این بدهی را با کمک چین آغاز کرد.

[ad_2]