عمران خان: پاکستان به “خاکستر” شهزادان در دبی تبدیل شده است ، عمران خان شکار پرندگان محافظت شده را تصویب کرده است – عمران خان به خانواده سلطنتی دبی اجازه شکار پرندگان محافظت شده در سطح بین المللی را داده است

ژانویه 12, 2021 By CIds35 0

[ad_1]

اسلام آباد
دولت پاکستان که با بنگالی ها می جنگد ، اکنون در دبی مشغول استقبال از شیوخ و شهزادان است. دولت پاکستان در حضور شیخ محمد بن راشد آل مختوم ، حاکم دبی و شش نفر دیگر از اعضای خانواده سلطنتی که از خلیج فارس وارد پاکستان شدند ، مژه های خود را بالا برد. عمران خان همچنین به اعضای خانواده سلطنتی اجازه ویژه داده است تا در طی فصل شکار 21-2020 پرنده تحت حمایت بین المللی Hubara Drofa را شکار کند.

عمران خان در حالی که مخالفت می کرد اعتراض کرد
این همان چیزی است که عمران خان با آن مخالف است تا به خانواده های سلطنتی عرب اجازه دهد در حالی که مخالف هستند این پرندگان سرکش را شکار کنند. با این حال ، هنگامی که او دولت خود را تشکیل داد ، مشغول گرفتن Eternites برای خوشایند شیوخ در دبی بود. طبق گزارش سپیده دم ، عمران خان نخست وزیر این بار شخصاً نامه هایی صادر کرده که به هوبره اجازه می دهد بدخلقی کند.

مجوز به سفارت امارات ارسال شده است
این مجوز به سفارت امارات متحده عربی در اسلام آباد ارسال شده است. علاوه بر حاکم دبی ، راشی المختوم ، افرادی که دارای مجوز هستند شامل ولی احد (وارث تاج و تخت) ، معاون فرماندار ، وزیر دارایی و صنعت ، معاون پلیس ، افسر ارتش ، دو نفر از اعضای خانواده سلطنتی و صنعتگر

شیخ برای شکار پرندگان در معرض خطر به پاکستان می آید
خان در حالی که مخالف بود ، همیشه با شکار پرندگان محافظت شده توسط خانواده های ثروتمند عرب مخالفت می کرد. این خانواده ها هر ساله برای شکار پرندگان محافظت شده یا در معرض خطر به پاکستان می آیند. سلطان سعودی شاهزاده بن عبدالعزیز سعود گفت که او در سال 2014 هزار و 777 پرنده را به مدت 21 روز در حرم ها و مناطق حفاظت شده شکار کرد ، در حالی که همراهان وی 123 پرنده را شکار کردند. در این مدت ، در مجموع 2100 پرنده شکار شدند. او مورد انتقاد گسترده ای قرار گرفت ، اما شکار همچنان ادامه دارد.

در گذشته ، شاهزاده سعودی مجوز شکار می گرفت
پیش از این ، شاهزاده محمد بن سلمان در زمان عمران خان نخست وزیر پاکستان ، که تحت یک بدهی میلیارد دلاری به عربستان سعودی مدفون شده بود ، مجاز به کشتن افراد بی گناه در کشورش بود. دولت عمران شکار پرندگان تحت حمایت بین المللی Hubrao یا Tilor توسط شاهزاده سعودی محمد بن سلمان و دو نفر دیگر از اعضای خانواده سلطنتی وی را تصویب کرده است. فشار شاهزاده محمد بن سلمان این بود که دولت عمران خان اجازه جستجوی یک فراری از عربستان سعودی را داده بود که سال گذشته حتی پولی از شهریه پرداخت نکرد.

[ad_2]